Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Děti a rodina

Karnevalové kostýmy děti milují

I když se letos nekonají karnevaly, jako to bývá na jaře běžné, nic to nemění na tom, že se děti rády převlékají a hrají na nejrůznější zvířátka, povolání, postavičky z pohádek nebo oblíbené akční hrdiny. Měli bychom jim umožnit stát se princeznou, Spidermanem, kočičkou, Elzou, Batmanem nebo dalšími. Uděláme jim velkou radost a také budeme mít dost dlouho a opakovaně o zábavu postaráno. Tento způsob hry jim také velmi dobře rozvíjí představivost a fantazii. Mohou si vymýšlet příběhy, zápletky, rozšiřovat si slovní zásobu…

Vyplatí se kostým koupit?

Mnoho rodičů váhá, zda dětské kostýmy kupovat, nebo je vypůjčit v půjčovně. Přece jen děti rostou a to, co obléknou letos, bude za rok příliš malé. V dnešní době jsou však dětské kostýmy tak cenově dostupné, že se koupě rozhodně vyplatí. Navíc vypůjčení znamená utratit peníze za něco, co musíte za týden vrátit. Koupený kostým bude dělat dítku radost celý rok. A vězte, že nemusíte kupovat kostým jako celek. Lze koupit samostatně sukýnka, křídla, čelenky a jiné, takže můžete dcerce sestavit např. originální princeznovský kostým. Samozřejmě seženete i komplety, jako třeba indiánský oblek, oblek pro kuchaře, Bořka stavitele, princezny z pohádky Ledové království a mnohé další. Ceny začínají na pár desítkách korun, budete překvapeni, jak levné tyto hračky jsou.

Aby byly kostýmy kompletní

Co by to bylo za princeznu, prince, královnu, ale také dámu z královského dvora, bohatou paničku, nebo třeba straku, kdyby neměli krásné šperky. I na toto je myšleno, a vy můžete zakoupit dětské šperky. Jak ty z hračkářství v podobě korunek, prstenů, náhrdelníků, zlatých hůlek a dalších, tak opravdické ze stříbra či zlata. Ty skutečné však bychom měli dítku dát do krabičky a uschovat, nebo mu je věnovat, až bude rozumné a neztratí je nebo neroztrhne.

Neváhejte a kupte vašim ratolestem dětské kostýmy. Užijete si spoustu legrace, budou nadšené a budou mít o zábavu postaráno na mnoho hodin.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.