Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Hubnutí

Zdravé hubnutí

Zdravé hubnutí

Autor obrázku: epSos .de

Stále si nevíte rady, jak shodit nabrané kilogramy po dítěti, zimě nebo v důsledku hormonálních změn? Zřejmě bude problém složitější a budete potřebovat cílenější řešení. V dnešní době naleznete spoustu redukčních diet, zdravých receptů a rad o tom, jak správně zhubnout. Nicméně každý máme jiný organismus a ten má také jiné potřeby.

Vhodným řešením, jak zredukovat váhu a cítit se konečně dobře je volba konzultace s nutričním terapeutem. Moderní doba již nabízí online poradenství i registraci do těchto programů. Stačí se pouze zaregistrovat pomocí online dotazíčku, kde mimo jiné vyplníte také místo bydliště nebo místo, kde si přejete konzultaci uskutečnit. Součástí této konzultace je také důkladné vyšetření organismu pomocí přístroje Tanita, který dokáže zjistit váš aktuální fyzický stav.

Součástí diagnostiky je také krevní test. Všechny výsledky se poté zavedou do softwaru, který vám následně vyhodnotí, podle naměřených parametrů také jídelníček. Tento jídelníček je vhodný pouze pro váš organismus. Nemusí proto sedět vaší kolegini z práce nebo kamarádce. Stejně tak jako vám nevyhovovaly všechny diety, které jste doposud zkoušela.

Poté co obdržíte vyhotovený jídelníček, tak jdete na konzultaci. Konzultace s výživovým poradcem zahrnuje poradenství ohledně seznamu potravin, které jsou pro vás vhodné ale i nevhodné, abyste věděla, na co konkrétně si dát pozor. Současně také respektuje váš apetit, takže nebude problém jej dodržet.

Pro dosažení skvělých výsledků je dobré chodit na pravidelné konzultace, kde s terapeutem diskutujete o pokrocích. Je to velmi dobrá motivace, a z dlouhodobého hlediska jde o zdravé hubnutí sice pomalejší (ovšem záleží a metabolismu), ale bez jojo efektu. Cena vstupního vyšetření stoji 400 Kč a cena komplexního programu od 800-2000 Kč měsíčně. V případě, že se stanete klientem komplexní nutriční typologie, zhubnete 0,5-1 Kg týdně.

Pokud začněte i trochu víc sportovat, například prodloužíte procházky se psem nebo s kočárkem, zajdete si zaplavat, zaběhat, zaběžkovat, bude hubnutí rychlejší a vy budete na nejlepší cestě ke zdravému životnímu stylu a ke zdraví jako takovému.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.