Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Hubnutí

Jarní hubnutí

zdrava-stravaS jarem odhodíme své kabáty a všem na odiv vystavíme svá těla, ne však každému z nás to přijde po dlouhé zimě vhod. Pořád je ještě dost času se sebou něco udělat a nějaké to kilo shodit. Nejste–li fanoušci kolektivního cvičení nebo posilovny jděte si třeba zaběhat nebo si zacvičte doma v soukromí. Jednou z nejsnadnějších pomůcek je třeba rotoped. Mnoho z nás se však po chvíli začne nudit a cvičení ho tak nebaví.

Spojte příjemné s užitečným.Pusťte si při tom písničku nebo nějaký pěkný film. Z vlastní zkušenosti vím že se dá i číst kniha. Stačí pět  krát týdně 40 minut svižnějšího pohybu a brzy budete zase ve formě.

Hubnutí můžete podpořit zdravou vyváženou stravou s dostatečným množstvím zeleniny a vody. Dobrý typ jak zeleninu sníst je si ji dopředu oloupat a připravit,aby jste mohli průběžně chroupat. Dopřejte si denně teplý oběd, až přijdete domů nebudete mít pocit velkého hladu a postačí vám skromná večeře.

Aby jste předešly velkému hladu jezte pravidelně pro tělo není dobré se zbytečně nacpat , vaše cvičení by pak přišlo nazmar. Nebojte se jídla, drobný pomlsek vám neublíží. Ještě lépe však  uděláte když se naučíte se odměnit jinak. Třeba dostatečným spánkem či relaxací ve vaně. Pokud se kil chcete zbavit dlouhodobě tak na to nespěchejte. Přílišné nadšení vás vyčerpá a vy pak ve chvíli když hubnutí vzdáte tak se kila vrátí i s úrokem. Nedržte tedy hladovku, necvičte do vyčerpání.

Individuální plán hubnutí můžete podpořit speciálnímu hubnoucími čaji nebo masáží která vám dodá energii a příjemně vás povzbudí. A poslední typ který mě v hubnutí pomohl nejvíce- tím byla motivace. Kupte si něco pěkného o číslo menšího a uvidíte jak vám to pomůže. Někomu to potrvá pár týdnů, někomu měsíců kdo vydrží ten zhubne.

Jde to i bez diety. Vyzkoušejte a uvidíte.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.