Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Jak dosáhnout orgasmu a užít si díky tomu sex naplno?

Zatímco muži obvykle nemají s vyvrcholením sebemenší problém, pro spoustu žen je dosažení orgasmu nesplněným snem. Proč ho některé zažívají opakovaně a jiné se ho nedočkají za celý život ani jednou? Na tuto otázku bohužel neexistuje jednoznačná odpověď. Potenciálních faktorů je velmi mnoho a roli hraje především psychické rozpoložení. Smutnou pravdou je, že se kvůli nedosažené rozkoši mnohé páry hádají a někdy je dokonce důvodem rozchodu. Přitom stačí vyzkoušet následující techniky.

Co ženě brání v dosažení orgasmu?

Jak již zaznělo výše, hledání skutečného důvodu může být oříšek. Mezi nejčastější problémy však bezesporu paří snížená citlivost pohlavního orgánu nebo nedostatečné zvlhčení. Pokud máte pocit, že je to i váš případ, nebojte se sáhnout po speciálním lubrikantu nebo intimním spreji s obsahem aktivních přírodních látek. Přípravek výrazně zvyšuje citlivost vagíny i vlhkost, což jsou základní předpoklady pro dosažení orgasmu.

Ale najdou se i další důvody, například příliš malý penis. V kombinaci s vagínou, která může být zvyklá na mnohem větší úd nebo již po porodu není tak těsná a pevná jako dříve, bývá klíčový i tento faktor. S tím bohužel partner nic neudělá, ale nic mu nebrání použít ke stimulaci vibrátor či skleněné dildo. K oblíbeným pomůckám patří také womanizér – pomůcka, která dráždí klitoris pomocí tlakových vln.

Hlavně bez stresu

V případě, že ženu netrápí suchá sliznice a mužovo nádobíčko se nijak nevymyká standardním rozměrům, je nutné hledat příčinu jinde. Anorgasmie – tedy neschopnost dosažení orgasmu – může souviset i s nervovým vypětím, únavou nebo hormonálními změnami v důsledku přechodu. Pak je vhodné najít způsob, jak si milování užít bez zbytečného stresu. Jednoduše TO nechat plavat, protože právě tento přístup často vede k nápravě.

A samozřejmě se nebraňte novým praktikám. Promluvte si s partnerem o tom, co vás přivádí do varu a nechte ho, aby vám splnil tajná přání. Žijeme jen jednou a byla byste sama proti sobě, kdybyste si své touhy nechávala pro sebe.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.