Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Jak na domácí modeláž nehtů, aby byl výsledek jako od profíka

Máte rády upravené gelové nehty, ale nechce se vám utrácet každý měsíc peníze za manikúru? Máme pro vás návod, jak si poradit s umělými nehty doma! Věřte nebo ne, ale i vy samy si dokážete vytvořit nádhernou gelovou manikúru podle vašich představ. Chce to jen vědět, jaké vybavení si pořídit a jak na to. Naštěstí už dnes seženete všechny manikérské propriety snadno na internetu. Pojďte se podívat, co vše je k tomu potřeba a jak mohou vzniknout ty nejhezčí nehty v pohodlí domova.

Základem je správné zabroušení

Ze všeho nejdříve si vyberte barvu gelu a případné doplňky na nehty, které se vám budou líbit. V druhém kroku je potřeba nehty zkrátit a alespoň trochu obrousit jejich povrch, aby na nich nebyly žádné nečistoty a mastnota, a také aby se trochu ztenčily. K tomuto účelu slouží speciální elektrická bruska na nehty, která zvládne všechnu práci za vás. Nebudete se tak muset trápit s obyčejným pilníkem. Nehty budete mít připraveny k nanesení gelu během pár chvilek. Jen si dejte pozor, abyste to s broušením nepřehnaly a nedostaly se až na maso pod nehtem. Následně pomocí speciálního nástavce a špachtličky nanesete požadované množství gelu podle toho, jak si přejete mít nehty dlouhé.

UV lampa pro dokonalý výsledek

Nyní nastává zásadní akce. Aby byl výsledek dokonalý jako ze salonu, bude se vám hodit lampa na nehty. Ta zajistí vytvrdnutí jakéhokoliv laku či gelu a vy tak docílíte pevné krásné manikúry. Celá akce trvá jen několik vteřin, nemusíte to přehánět. Lampy na manikúru vám ušetří spoustu času. Nebudete-li s tvarem nebo délkou úplně spokojeny, je potřeba nehtík upravit pilníkem. Na závěr stačí nehty přetřít vrchním lakem a je hotovo. Vidíte? Domácí manikúra je snadná, rychlá a mnohem levnější než návštěva profesionálního salonu.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.