Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Praktické rady

Víno v podobě firemního dárku

Blíží se konec roku a s ním jde ruku v ruce bilancování, hodnocení toho, co se nám povedlo a nepovedlo, ale také děkování obchodním partnerům za celoroční obchodní partnerství, stejně jako zaměstnancům za jejich pilnou práci. Správný zaměstnavatel i partner ty, s nimiž je spokojen, odmění nejen slovně. Jedním z oblíbených a reprezentativních dárků je kvalitní víno.

Vyhovíte téměř všem

Jestliže svých obchodním partnerům darujete dárkovou kazetu s vínem, určitě je potěší. Pokud nevíte, zda volit bílé nebo červené, zvolte chytře kazetu, jež obsahuje oba typy. Důmyslné je i darování kazety se sektem, u níž budou dvě skleničky.

Když chcete věnovat něco speciálního

Pro ty, kteří jsou pro naši společnost skutečně vážení a významní, jsou určeny dárkové sady, které obsahují nejen víno, ale i něco menšího k zakousnutí. Třeba výtečnou paštiku. Anebo set na přípravu svařáku. Originální a lahodné je i vinné želé se špetkou chilli.

Stejně tak můžete významným partnerům koupit kazety s větším počtem vín, např. Sadu týden, kde je hned 6 láhví různých vín, anebo kazetu Roční období. Kazety jsou velmi hezké a reprezentativní.

Vzkaz přímo od vás

Na láhve vína, skleničky i další sklo je možné vyrýt váš vzkaz, firemní slogan či logo. Vše je možné provést pískováním, kdy celý proces trvá asi 3 týdny. Stačí si jej objednat. Stejně tak je možné za určitých podmínek domluvit si dotisk názvu vaší firmy na etiketu některých vín. Praktická i elegantní je i zlatá či stříbrná medaile, kterou lze nalepit k etiketě, a logo vaší firmy bude na ní. Možností je ještě víc, stačí se informovat na vinohruska.cz.

Vína z firmy VÍNO HRUŠKA vás potěší lahodnou chutí, krásným balením i přijatelnými cenami. A navíc pomůžete handicapovaným lidem, kteří v chráněné dílně některé z úkonů pro VÍNO HRUŠKA vykonávají.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.