Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Dovolená

Chybí vám energie? Dobijte si ji v lázních!

Do lázní míří stále větší počet návštěvníků. A to nejenom těch, kterým je indikuje lékař kvůli nějakému zdravotnímu problému. Lázeňské pobyty se ukazují jako skvělé místo k revitalizaci, rejuvenaci, nabití ztracené energie i celkovému zkrášlení. Posílení těla i ducha.
Klasické lázeňské i wellness pobyty. Aktivní, podzimní, romantické. Pro dámy, zamilované, seniory i rodiny s dětmi. Jaký lázeňský pobyt by se vám líbil? Na serveru Spa.cz najdete všechny. A to přehledně rozčleněné. Vybírat je tu ale můžete i na základě jiných parametrů, ať již podle lokality či lázeňského místa.

Vyrazte do lázní!

Máte své oblíbené lázně, do kterých se rádi vracíte? Například Františkovy Lázně? V tom případě na hlavní stránce serveru odklikněte políčko lázeňská místa. A z nich si své oblíbené lázeňské místo vyberte. Rádi byste lázně poblíž svého domova? Pak zřejmě budete vybírat podle turistické lokality. Po odkliknutí této záložky se dostanete k jejich přehledu, z něhož si stačí vybrat kraj, v němž žijete.

Ušetřete s last minute pobytem

Další možností je vybírat podle již zmíněných typů pobytů. V nich spolu s těmi, jež jsme zmínili na začátku tohoto článku, najdete i cenově výhodné last minutové. Jste-li připraveni na svůj lázeňský pobyt odjet v řádu dnů, můžete v této sekci sehnat lázeňské pobyty za velmi zajímavé ceny.

Pobyty ověřené klienty

Je v hledáčku vašeho zájmu na prvním místě kvalita a prvotřídní služby? Pak se zaměřte na pobyty dobře ověřené klienty. Velmi dobré recenze mají třeba Termální lázně Velké Losiny, konkrétně Villa Aurelie. Tu pravou lázeňskou pohodu ale nabízejí i Jánské Lázně.

Rozmazlujte se

V lázeňském hotelu Terra si pro vás vás připravili klasickou a havajskou masáž, perličkovou a přísadovou koupel v léčivé termální vodě, rašelinový zábal, a k tomu máte volný vstup do fitness i aquacentra. Týden strávený odpočinkem v takovém prostředí a s takovými aktivitami vás stoprocentně připraví jak na předvánoční shon, tak i tuhou zimu. Největší výběr lázeňských pobytů najdete na Spa.cz, stačí si jen vybrat lázně a vyrazit.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.