Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Vytratila se z vašeho milostného života živočišnost? Překvapte partnera v sexy latexovém oblečení!

V dlouhodobém vztahu nastane chvíle, kdy se začnete s partnerem odcizovat. Příčinou mohou být nejrůznější důvody, nutností je však situaci řešit. I když se říká, že láska prochází žaludkem, účinnějším způsobem je okořenění milostného života.

Pokud nezabere romantická večeře při svíčkách a voňavá koupel, přichází na řadu vášnivější zpestření. Udělejte svému miláčkovi radost a pořiďte si latex oblečky. Ať už se rozhodnete pro odvážné korzety, stylové rukavice a podvazky, originální body, nebo top s kalhotkami, trefíte do černého. K tomu je latexové oblečení příjemné a každá žena v něm vypadá božsky.

Hrajte si!

V partnerském vztahu je sex až na prvním místě, proto na to dbejte. Když partnera překvapíte oblečená v latex korzetu, podprsence, rukavicích, a na tváři budete mít latexovou škrabošku, nespustí z vás oči. Samy uvidíte, jaké se budou dít věci. Oblečení z tohoto materiálu je hitem poslední doby a oblíbila si ho spousta českých i zahraničních celebrit. Právě u nich byste se měly inspirovat. Nutno říci, že jsou například latex legíny příjemné na nošení a omak, uděláte v nich parádu na každé party, a navíc působí proti celulitidě.

Buďte dokonalá!

Sexy latex legíny a latex korzety nejsou určeny výhradně pro milovnice BDSM, fetishe a jiných erotických praktik. Na chuť jim přišly i obyčejné ženy, které chtějí vzbudit ve svém partnerovi nezkrotnou vášeň a touhu. Ruku na srdce. V nevzhledném prádle si jeho náklonnost nezískáte! Nebojte se latexu při sexu! Vnese do něj něco živočišného a nového. Nakonec si řeknete, jak dlouho jste mohli bez této vychytávky existovat. Nebuďte jako šedá myška a odvažte se. Pokud je vám to málo, přikupte bondage, vibrátor či jinou erotickou pomůcku. Oddat se partnerovi je základ spokojeného milostného soužití.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.