Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Z čeho je složené unikátní anti-age sérum Pure District?

Toužíte po skutečně kvalitní kosmetice? Chcete své pleti dopřát péči, již si doopravdy zaslouží? Podívejte se na kosmetiku Pure District, konkrétně na jejich omlazující sérum PERPETUUM.

Za kosmetikou Pure District stojí dvě ženy, které jsou tak trochu jako vy. Také si přejí zůstat krásné a zdravé. Rozhodly se proto začít s výrobou vlastní kosmetiky. Ryzí, neznečištěné, nezkažené, přírodní. PharmDr. Lucia Havlíková má vystudovanou farmacii, MgA. Líba Drdáková DAMU, avšak stará se o PR. Společně tvoří duo, jež chce českým ženám dopřát přírodní kvalitu.

Sérum se 7 klinicky ověřenými patentovanými účinnými látkami

Z bylinek se v séru nachází kamelie japonská, ingredience rituálu krásy, extrakt z listů čajovníku čínského, zázvoru a fermentovaných laktobacilů. Proti vráskám je obsažena kyselina hyaluronová, ovšem ve speciálně zmenšené molekule, takže se daleko lépe vstřebává. K hydrataci slouží kyselina polyglutamová, jizvičky po akné odstraňuje hexapeptid 12. Hexapeptid 7 pak funguje jako ochrana proti UV záření a modrému záření z obrazovek. Skvalan se stará o sametovost pleti a SILK POWDER pomáhá znásobovat účinek všech složek. Podobné složení na trhu skutečně nenajdete.

Nechte svůj obličej omládnout

Sérum PERPETUUM je nadupané látkami zastavujícími stárnutí a vyhlazujícími vrásky. Je bez parfemace, snadno se vstřebává. Používat ho můžete nejen kolem očí, ale i na čelo a krk nebo kdekoliv, kde potřebujete vyhladit nerovnosti.

Momentálně je Pure District PERPETUUM k dispozici za speciální cenu, respektive k nákupu velkého balení dostanete ještě mini malení zdarma. To je ideální do kabelky s sebou na cesty. Tak neváhejte a udělejte si radost. Nebo raději některé z žen ve vašem okolí? Tímhle dárkem určitě nic nepokazíte, kvalitní péče o pleť je důležitá v každém věku.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.