Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Život

Jak opět nabrat sílu do života

Jak opět nabrat sílu do života

Přístav klidu

Všechen ten stres, spěch a velké vytížení ze strany rodiny a práce toho na dnešní ženu nakládá neskutečně mnoho.Často se pak stane, že se cítíme naprosto vyčerpané, bez energie a chuti do čehokoliv.

Dochází tak k narušení partnerského života a s tím i k dalším a dalším problémům, které tlačíme před sebou jako obrovskou kouli dokud nepadneme vyčerpáním a koule nás celou nezavalí.

Mnoho žen proto nalezlo svá útočiště například v tzv. „Salonech krásy“, kam si chodí nejen popovídat ale i pod zručnými ručkami kadeřníků, kosmetiček a pedikérek získají zpět svoji ztracenou krásu, sebevědomí a pohodu.

Tato centra jsou často propojeny s nejrůznějšími nabídkami pohybových aktivit jako aerobic, aquaerobic, pillates nebo tanec zumba, kde se snadno zbavíte nejen stresu ale i přebytečných kilogramů.

Pokud si potřebujte skutečně pouze odpočinout, navštivte solnou jeskyni, saunu nebo si nechte udělat jednu z mnoha variant relaxačních masáží, po níž se budete cítit jako znovuzrozená. Odpočinkový večer můžete zakončit třeba někde v kavárně u šálku chutného kafíčka a malého zákusku.

Pro ty z vás, které jste skutečně vyčerpané, nervózní a víte že jeden večer vás nespasí, tak zřejmě potřebujete vyrazit na nějakou skutečně odpočinkovou dovolenou. Za týden až dva se zotavíte a zbavíte se všech vrásek na těle i duši.Vrátíte se nabité energií a snadno naleznete potřebná řešení k záchraně vztahu a potíží, které vám předtím nedaly spát.

Dnes není problém najít dovolenou kamkoliv, kdykoliv a mimo klasických dovolených najdete i spousty zájezdů určených  speciálně pro ženy.

Relax pohodová dovolená

Zajímá vás esoterika, vaření, pobyt u moře doplněný o speciální meditační a rehabilitační večery? Všechno toto se pro vás nabízí. Nejlepší nabídky naleznete nejspíše  po internetu a pak už je jen na vás zvolit si co by vyhovuje právě vám a vaší představě o dovolené. Zamluvíte, zaplatíte a jedete.

V případě že nechcete jet sama, tak se domluvte s kamarádkou a nebo pokud najdete hlídání pro děti – třeba v době kdy pojedou na tábor, můžete si jet odpočinout spolu. Mimo jiné je dnes možné podniknout spoustu zajímavých věcí i během několika dní s agenturami, které se specializují na zážitky na přání.

Je libo povečeřet na romantickém zámku, strávit několik dní na farmě či v lázních? Vyskočit s padákem? Zkusit se dá cokoliv nač máte chuť a dovolí vám vaše peněženka. Velkým hitem jsou i víkendové pobyty ve velkých Evropských městech. Nabízí se dnes již jen za pár tisíc a ještě tentýž večer se můžete procházet po tržišti v Istanbulu nebo pozorovat Paříž z Eiffelovky.

Nebojte se užít si svou dovolenou a odpočinek naplno. Nechte všechny ty krásné zážitky působit na vaši mysl . Energii a sílu z nich budete čerpat po celý těžký a dlouhý rok. Odpočívat a relaxovat potřebujeme úplně každá a krátký, stresem narušený spánek není vždy to, co nás dokáže připravit na každodenní zátěž. Proto neváhejte a nečekejte až bude pozdě a vy budete potřebovat něco mnohem více než jen dovolenou.

Jak relaxujete vy? Zvládáte každodenní stres v pohodě nebo máte také nervy napnuté jako strunky?

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.