Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Nevěrní muži?

polibekNevěrní muži?

Tak jsem si zase přečetla článek, že nevěrní jsou jen muži, a rady ženám, co dělat, aby zrovna ten jejich neměl zaječí choutky.

Nevím, jestli se mám rozčílit nebo zasmát.

A s kým muži podvádějí? Jenom s muži? Nebo s ovcí? Ne, z valné většiny zase se ženami. A jsou ty ženy sólo, že si můžou dovolit čekat, až za nima nějaký zadaný přikvačí? Nejsou. Takže tady máme už první nesrovnalosti.

Chlap je odjakživa brán jako rozsévač semene. Honem, honem, jen aby ten jeho genetický materál nezůstal ladem.

Na ženy bylo dlouhou dobu pohlíženo jako na puťky, které se jako panny vdají, porodí několik dětí a s tím samým mužem ulehnou do společného hrobu.

Bohužel někteří jedinci si to myslí dodnes. A to i v řadách žen.

Copak žena nemá fantazii? Když vidí pěkného chlapa, tak má také představy. A to by se pánové mnohokrát pěkně začervenali nad tím, co všechno nás napadne.

[hana-code-insert name=’468×80′ /]

A ty odvážnější své představy naplní. A s kým? No, přeci zrovna s nějakým tím zadaným, který má akorát zaječí úmysly. Proč by to měly dělat s nezadaným mužem? Tam si jen koledují o malér.

Zkrátka se zadaným je to praktičtější. Žádné podrobnosti o osobním životě, stranou jdou účty, děti, domácnost. Mozek se zkrátka naladí jen na sex. Dvě tři hodinky totálního vytržení z reality a pak sbohem, třeba se za čtrnáct dní zase uvidíme.

Z milenky se po dobu oblékání stane opět manželka a matka. Jen o něco spokojenější a vyrovnanější.

Milenec zajde do hospody a nezapomene se kamarádům pochlubit, jaké že to měl pestré odpoledne. Milenka ovšem mlčí, jelikož už je opět matka. A tady začínají statistiky drhnout. Z této situace nám jasně plyne: jeden nevěrný muž a jedna nevěrná žena. Jenomže na otázku: „Byl jste někdy nevěrný?“ – odpoví chlap kladně a ještě po očku mrká na tazatele, aby dodal korunu tomu, jakej že je kanec. Ovšem žena odpoví: „Samozřejmě, že ne.“ – proč by měla někomu vykládat, že prostě jednou za čas na pár hodin hodí svůj život za hlavu a oddává se fantazii.

Takže veškeré takovéto statistiky jsou nesmysl. A to, že podvádějí převážně muži, je blbost.

A co poradit ženám, aby jejich muž neměl zaječí choutky? Buďte samy sebou. Přirozené, krásné a hlavně nechte svého muže dýchat. A pokud vám chce zahnout, tak vám zahne. A nikdy se to nemusíte dozvědět. Zadržte slzy, na ty je vždycky času dost. Nedělejte ze sebe něco, co nejste. A dívejte se kolem. Co ten soused od vedle? Nestál by za hřích?

Autor: Lenka

[hana-code-insert name=’468×250′ /]

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.