Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Šaty s nádechem pohádek Tisíce a jedné noci

blanka-matragiAno i toto je možné! Věhlasná česká návrhářka Blanka Matragi má tu schopnost. Její modely okouzlí každého z nás. Bez ohledu na věk, pohlaví či vkus.

Plamen zájmu zažehnou všichni, kteří Blančiny šaty spatří. Jsou jako stvořené pro perské princezny, prostřednictvích svých modelů na nás Blanka promlouvá vábením do tajů exotických krajin. Její šaty mají zkrátka šmrnc.

Úžasná Blanka Matragi žije v Libanonu, který se jí stal domovem. Právě odtud pochází náčrtky a návrhy dech beroucích modelů. Mezi její hlavní náplň práce patří navrhování šatů svatebních i společenských. Nyní Blančino umění budeme mít možnost shlédnout v kolekci sportovního oblečení. Šaty pocházející z dílny Matragi  jsou skutečným uměním. Její nadání a talent, který zdědila po tatínkovi, však nebudeme shledávat pouze v odívání, čeká nás kolekce diamantových šperků ve spolupráci s Diammonds International Corporation.

Blanka neustále překvapuje, její nápady neznají hranic, její návrhy nepostrádají eleganci.  Šaty, jež tvoří,  připomínají paletu malíře, na které se snoubí nepřeberné množství tónu a odstínů barev. Každá žena oděná do skvostných rób se mávnutím kouzelného proutku promění v bytost nezapomenutelnou. Tyto šaty zkrátka upoutají pozornost. Kdo by si nepřál být odíván Blankou? Její klientelu tvoří zámožní lidé a dokonce i královská rodina.

Ať už se budeme o Blance bavit dnes, zítra či za pár let, budeme vždy mluvit v superlativech a s úctou v hlase. Blanka se stala světovou umělkyní a profesionálkou svého oboru. Získaný titul „významná česká žena v zahraničí“ Blance právem náleží.

trepotani-motylimi-kridly

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.