Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Jak vycházet s mužem po dobrém

jak-vyjit-s-muzem

Kdysi jsem někde četla, že žena je schopna zvládat více věcí najednou, zatímco muž ne. Nevím, nevím, možná na tom něco bude. Těžko říct, když vidím muže, jak si zavazuje tkaničky a promluví na něj žena. On přestane, zastaví se a vyslechne ji, odpoví a pak dokončí zavazování. A takových situací je víc, jenže…co vlastně ženy celý život hledají a nenachází?

Často se ptám sama sebe jako žena i matka v jedné osobě. Co bychom vlastně chtěli? Když je ten náš doma, tak nám leze na nervy. To je samé: ,,Dones mi noviny, podej pivo. Mám hlad.“ a tak dále… Když je v práci, tak je nám smutno, jestliže odjede vydělávat, stěžujeme si, že dal přednost kariéře. A pokud je bez práce, tak jsme taky nespokojené. A třebaže jednou si udělá čas na děti a skotačí s nimi, tak to přehání. Někdy se vrací pozdě večer domů, a my si myslíme, že na ně kašle. Všude píší, jak ubývá svateb a kolik je rozvodů, jenže měli bychom se i my ženy zamyslet nad sebou, jaké muže máme doma a co vlastně chceme?

První typ chlapa je mamánek – asi všichni známe. S každou maličkostí běží na radu k mamince, a běda, když mu něco řekneme. V očích jeho i tchýně jsme pak špatné a chudáček její syn.
Další je sobec – vidí jen sebe, on je ten největší chudáček, všichni mu ubližují a co on si sám počne?
A co teprve záletník? S tím si opravdu užijem, k tomu není třeba moc dodávat, pokud nejsme ochotné tolerovat i jeho milenku.
Závislák – to je taky neštěstí. Sama jsem měla kamarádku, která na to doplatila. Věnoval se víc automatům než jí a skončilo to rozchodem, naštěstí neměli děti, takže dnes si našla jiného a je spokojená.
S žárlivcem není taky med. Těžko mu rozumně vysvětlit, že si opravdu jdu s kamarádkou zacvičit a že se maluji, když jdem na kafe. Nevěří ničemu.

muziJak by měl tedy vypadat ideální muž?

Takže milé dámy, berme to s nadhledem. Žijeme jenom jednou, a taky nejsme bez chybičky. Když jde s kamarády na pivo, dopřejme mu to taky, vyrazíme ven a on hlídá děti když si stěžuje na svůj pupek usmějme se a neschvalujte mu,že je to hrozný,že vypadal líp,taky máme nějakou tu celulitidu či vrásku bohužel. Když dojde z práce domů nevrlý že má špatný den,dejme mu večeři a k tomu pivko popovídejme si s ním a neříkejme mu,že to všechno stojí za houby. Kdysi jsme četla knížku o tom, že by si lidé měli vážit toho,co mají a né jen lamentovat nad tím co nemají. A v dnešním světě funguje srovnávání…já mám malý byt a staré auto soused si staví vilu s bazénem a koupil si nový bmw  a pojede na dovolenou zatímco já strávím léto na chalupě,v horším případě doma u zavařování.

Budmě rádi za to,že máme zdravé děti,že je vidíme vyrůstat ,že máme denně kam jít do práce,či s nimi jsme doma a můžeme si s nimi hrát ,že máme manžela či přítele a střechu nad hlavou.Bohužel dnešní doba nám ukazuje samé negativní věci zapneme televizi a špatné zprávy tisk podobně kdo koho zabil a tak dál kolikrát jsme se dočetli,že se někde něco podařilo ,že bude líp?

Neberme věci příliš vážně,kazí nám to náladu dívejme se na svět s úsměvem i v těchto podzimních dnech,kdy je mlha,zima a málo sluníčka.Těšme se,za měsíc se bude blížit mikuláš a vánoce a zkusme si udělat taky něldy něčím radost,hned ám bude líp,žijeme jen jednou a každý den je jedinečný a neopakovatelný taksi to užijme a nenechme ničím a hlavně nikým zkazit.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.