Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda, Zdraví

Cvičení a hubnutí P90x

hubnuti-metoda-P90xI když už se blížíme k závěru plavkové sezóny mnohé z nás nedostály svému předsevzetí být „bikini fit“ a stále se trápí s různými dietami a potí krev v posilovně.

Naštěstí pro nás muž jménem Tony Horton přišel s řešením v podobě cvičení s názvem P90X. V praxi to znamená, že cvičíte šest dní v týdnu po dobu 90 dní. Cvičení zabere zhruba hodinu denně, ale výsledky jsou úžasné! Je vytvořeno šest verzí P90x,takže je jen na vás, která bude ta ideální. Na DVD naleznete 12 videí s různými typy cvičení, které se kombinují v závislosti na programu, který si vyberete.

Tyto programy jsou tři. Ženy určitě víc ocení verzi leans, která je určená na hubnutí a tvarování těla, proto zde také převládá cvičení typu kardio. Pak je zde classic, kde je kardio i posilování půl na půl a nakonec double pro ty, kdo chtějí nabrat svalovou hmotu, kde převládá spíš posilování. Cvičení se střídá tak, aby na něj tělo nebylo připraveno a aby si na něj nezvyklo a tím neztratilo svůj účinek. Tony Horton také vytvořil jídelníček doprovázející toto cvičení. První měsíc převažují bílkoviny, třetí sacharidy a druhý měsíc je vyrovnáním mezi nimi.

P90x je náročné cvičení, ale přináší skvělé výsledky. Pokud se stále nemůžete rozhodnout, zda tomuto cvičení dát šanci, na internetu je plno videí nadšených uživatelů, kteří se podělili o své „před a po“.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.