Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Kultura

American Horror Story

american-horror-storyChcete se bát tak se podívejte na velmi napínavý příběh vypraví o strašidelném domě do kterého se přistěhuje neštastná rodina – rodiče s dcerou které se vzpamatovávají z partnerské nevěry. Dcera trpí těžkými depresemi a starý tajemný dům se jí líbí. Všichni doufají že zde najdou ztracené štěstí a třeba se jim podaří rozšířit rodinu o dalšího člena o kterého nedávno přišli.

Jak však postupně zjištují  v domě nejsou sami. Na klidu jim nepřidají ani podivní sousedé- matka s postiženou dcerou které mají neuvěřitelně vlezlé chování.

Dospívající teenegerka, otec psychiatr a zklamaná matka prožívají těžké chvíle.Do jejich životů vstupují dávní duchové kteří se chtějí pomstít, milovat a užít si trochu zábavy. V domě se stalo mnoho zlého a to nejhorší je teprve čeká. Brzy přichází dobrá zpráva, Vivien je opět těhotná. Otcem však není pouze její manžel,ale i duch a přítel který se zamiloval do jejich dcery.

Vivien čeká dvojčátka, jedno hodné a druhé má duši dábla jelikož vzniklo mezi mrtvým a živou. O děti je v domě zájem. Jsou již očekávány párem homosexuálů, a několika ženami které v domě o své dítě přišly. Viven je terorizovaná že si ani nevšimne toho že se její dcera předávkovala a nyní po domě chodí pouze její duch.

Děti na svět přichází nečekaně brzy, přežívá pouze to zlé které ihned ukradne její podivná sousedka jelikož je jeho babičkou. Druhé dítě umírá v domě spolu s matkou a tak rodina opět shledává. Zlý duchové nenechají žít nikoho a tak umírá i otec.I když mrví tak jsou pohromadě.Rodina konečně nalézá klid a ztracenou lásku.

Malého dábla má nyní jeho babička která se snaží zahladit vše co malý netvor spáchá což se jí úspěšně daří jelikož má s podobnými věcmi zkušenosti již z dřívějších dob. První řada končí a my se těšíme na další pokračovaní.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.