Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Život

Koníčky pro ženy

konicek-malovaniRodiče nás vedou k sportům, umění či hudbě ale co nás opravdu jednou bude bavit poznáme až s časem. Je mnoho žen které se věnují v dětství sportu a vydrží jim to dospělosti. Může jít o kontaktní sporty ,ale i pro čistě holčičí záležitosti jako je aerobic nebo tancování.

Úspěch a dobrá parta podpoří zábavnost naší aktivity a pro mnoho z nás se pak sport stane tím nejdůležitějším. Jsou mezi námi však i klidnější typy které dají přednost více ženským koníčkům. Například různé manuální činnosti jako je keramika, ruční práce či vaření.

Nejen že se tak příjemně uklidní,ale zároveň se tak naučí mnoho užitečností do domácnosti. Intelektuálně a umělecky nadané děti jsou často objeveni a vedeni k různým hudebním či dobročinným aktivitám při kterých si užijí slávy ale často i cestování. Některé koníčky stojí pár stovek jiné si mohou dopřát pouze ti majetnější z nás.

A co trochu netradiční zábavy. Každý se rád baví. Naše záliby s s věkem mění, stejně jako se mění naše priority. Někdy je potřeba nebát s trošku riskovat. Jsou totiž záležitosti které vyžadují více odvahy. Tyto koníčky jsou spíše provazovány muži,ale najdou se mezi námi i ženy které potřebují k životu trochu více vzrušení.

A co třeba rozpumpuje zaručeně krev – horolezectví ve vysokých horách, potápění, bungee jumping, či skákání padákem. Chce to však umět překonat sám sebe a ne každý toto vzrušení k životu touží mít.

Nakonec zjistíme že toho máme s rodiči hodně moc společného a skončili jsme u toho kde jste začali a nebo že na koníčky už nám zkrátka nezbývá čas což je docela škoda, protože dobrý koníček přináší člověku dlouhodobou radost a pocit naplnění.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.