Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

EroticStore.cz – Nová inspirace

eroticstoreČlověk je jediným tvorem na této planetě, který si užívá sexu nejen jako prostředku k rozmnožování, ale i jako aktivity, která je pro něj příjemná a je v ní ukryto mnohem více významů, než je právě původní záměr. Lidé si totiž dokážou tuto aktivitu velmi užít a je to vděčné téma, které se snad nikdy neomrzí. Každopádně v posledních letech se sex stává otevřenějším a není to již takové tabu, jako jsme byli zvyklí před nedávnou dobou.

Lidé se ovšem s tím, že je sex otevřenější a nemusí se bát leccos vyzkoušet, potýkají s mnoha nepříjemnostmi. Jedna z nich je to, že je pro mnohé z nich samotný sex jako akt stereotypem. Toto nelze aplikovat na úplně všechny, přesto se potkáváme s tím, že to co bývalo dříve IN, je dnes OUT, nudné a nezajímavé. Jak je známo, stereotyp je sice problém jedinců a úhlu jejich pohledů. Lze to jednoduše vyřešit a my si uvedeme jednoduchý způsob, jak se této nepříjemnosti zbavit.

Tím nejjednodušším, co můžeme udělat, je samozřejmě zpestření sexu samotného. Jsou to různé zajímavé a neobvyklé metody, změna polohy, různé experimentování a další. Jiná možnost je využití různých erotických pomůcek. Dnes již nemusíme do klasického obchodu, který se touto tématikou zabývá a pro mnohé je to představa téměř vražedná. Máme tady internet. A samotný sexshop je tady pro všechny nonstop, anonymně a s obrovskou nabídkou různých druhů zboží.

venusiny-kulickyBudeme-li se bavit o zpestření a zboření stereotypu v klasickém sexu, zaujmou nás mnohé sexuální pomůcky. Již to nejsou jen klasické nafukovací panny. Na trhu jsou pomůcky sloužící k dráždění různých míst těla, simulující určité prožitky či jako doplňky pro vzrušující aktivity související se sexem samotným. Jako příklad si můžeme uvést oblíbené venušiny kuličky, které mohou být opravdu skvostným prostředkem pro nastolení nečekaného a intenzivního prožitku. Neméně oblíbené jsou i různé druhy vibrátorů, či v poslední době hodně oblíbené anální kolíky. Způsobů, jak si změnit prožitek a pohled na stereotypní sex  je mnoho. Umělé vagíny, různé pomůcky ve tvaru pohlavních orgánů, bičíky, oblečky, masážní prostředky a mnohé jiné.

Nezapomínejme na to, že člověk je tvor opravdu hravý. A jak se říká, kdo si hraje, nezlobí. V sexu to platí jistě dvojnásob.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.