Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Láska přes internet

laska-pres-internetV dnešní době je internet nedílnou součástí našich životů a věřte nebo ne, jde zde dělat úplně všechno, dokonce se i zamilovat nebo prožít virtuální sex.

Není obtížné najít si svou oblíbenou chatovací místnost a seznámit se se svým budoucím partnerem či partnerkou. Nebo na to jít přímo přes virtuální seznamku a zkusit své štěstí. Po pár prožitých večerech romantického psaní můžete mít pocit že jste nalezly toho pravého, tu pravou a následuje setkání.

Ano může to tak být, znám mnoho lidí kterým to takto vyšlo, ale i těch, kteří na schůzce rozdýchávali zklamání když jim místo atraktivního mladíka dorazil na schůzku potem zapáchající tlusťoušek.

A to ještě dopadli dobře. Bohužel, anonymní svět internetu skýtá příležitosti pro lidi, kteří nemají úplně čisté úmysly a rozhodně jim nejde o lásku, proto nezapomeňte být opatrné než daného člověka více poznáte.

Láska přes internet může však být i romantická, magická a může dopadnou nad naše skeptická očekávání. Manželství mé kamarádky je toho důkazem. A co vy, prožily jste někdy lásku přes internet, jaké máte zkušenosti s láskou naslepo?

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.