Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Tajemno

Horoskopy

horoskopyVěříte horoskopům? Nemám na mysli ty nic neříkající z časopisů. Myslím tím skutečný osobní horoskop vypracovaný zkušeným astrologem.

Horoskopy dokáží říci o lidech mnohé. Nezáleží zde pouze na našem znamení, ale i na postavení planet v době narození, na vašem ascendentu a mnohém jiném co k výpočtu astrologové potřebují. Máme znamení čínské , sluneční, měsíční, indiánské… Zkrátka každá kultura nalezla svůj způsob jak předpovídat lidskou povahu a osud který se jak se říká“ Píše ve hvězdách“.

A víte proč tohle všechno lidi zajímalo a stále zajímá? Osud je nám předurčen, podle hvězd se dá vypočítat vhodné datum pro svatbu, ale i početí dítěte, což je další šancí pro marně  na miminko čekající páry. Nevěříte? I hvězdy se mohou zmýlit, ale pokud astrologa jednou navštívíte, tak se budete velmi divit co všechno o vás řekne. Bude to až děsivě pravdivé. Někdo možná nevěří horoskopům, ale vyhledá výklad z karet.

Ať chceme nebo ne, naše životy jsou ovlivňovány něčím co nedokážeme vysvětlit a pokud cítíte že potřebujete třeba jenom trošku popostrčit, tak se nebojte a zkuste to. Připravte se však na to, že vypracovat horoskop je pracná záležitost a ten kdo je v oboru skutečně dobrý ten si nechá svou práci náležitě zaplatit.

Svého astrologa tedy vybírejte pečlivě, nejlépe na doporučení, abyste nevyhodily peníze u předraženého odborníka který zneužívá dávné umění ke svému obohacení. Nelákává vás to? Tak jsou i jiné způsoby jak se dozvědět co vás čeká a nebo se jednoduše nechte překvapit a nechte to osudu…

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.