Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Život

Mánie a úchylky a sexuální odlišnosti

Mánie a úchylky a sexuální odlišnosti

silonkyMezi námi najdeme lidi všech barev, tvarů, povahových i vzhledových odlišností. Některé věci jsou v pořádku, některé již méně a ty další mohou sahat až za hranici zákona.

Mezi nejhnusnější  sexuální deviace patří  pedofílie. Úchylka postihuje většinou muže, které vzrušují  pouze malé děti a často jim neváhají při uspokojování svých potřeb ublížit. Naštěstí je sex s nezletilými u nás i v mnoha vyspělých zemích trestný a tak  se takto poškozených dětí u nás nalézá jen minimum.

Jsou zde i další odchylky od normálu. Známé 4 % menšiny jsou naopak naší společností tolerovány. Jelikož láska k bližnímu svému nikomu neubližuje a tak přecházíme páry stejného pohlaví se stejným úsměvem jako ty „normální“. Přitom je to jen pár let od toho, kdy byly uzákoněny sňatky párů stejného pohlaví.

Ženy to mají v tomto směru snadnější. Jsou i jakožto lesbičky velmi žádaným artiklem ve světě mužského sexu. Naopak muži gayové se takovéto oblibě netěší.

Úsměvnými fetiši, které dokáží rozproudit krev, jsou třeba i obyčejné dámské kalhotky, silonky či pěkný mužský zadek. Takový fetiš dokáže nevídané věci.

Jednou jsem se dívala na film „Šokující Asie“ a to co jsem zde viděla mě skutečně šokovalo. Ženy sprchující se ve sprše nebyly tak úplně pouze ženami. Dolní část těla spíše připomínala muže a to takového, který se za svoji chloubu vůbec nemusí stydět. Jak se to může stát? Příroda je nejen mocná čarodějka, ale i mimořádně nevyzpytatelná a často nás tím co vytvoří překvapí. Žena s penisem je toho důkazem.

Proto máte-li pocit, že nejste normální, tak v měřítku toho co byste mohly ve světě potkat či se s danou potřebou nebo vzhledem narodit jste stále ještě absolutně všední ženou.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.