Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Barevné jaro i v dámském oblečení

Při pohledu za okno už o tom nemůže být pochyb: jaro je tady! Zimní oblečení jsme již schovali do skříní a vydáváme se na lov nových jarních modelů. Jaké barvy pro letošní sezónu vybírat? Jak vše sladit, abychom byly in? Někdy stačí opravdu málo, dobře zkombinovat aktuální trendy a můžeme vítat jaro v modelech plných svěžích barev!

blancheporte-2Dámská móda letos nebude rozhodně nudná. V jarní sezóně se budou nosit přírodní zemité barvy jako je hnědá, písková, khaki a terakota. To se týká především svrchních modelů, jako jsou saka, pláště, lehké kabáty a bundy. Pro sukně, šaty a kalhoty jsou dalšími typickými jarními barvami také bronzová, indigová a pudrově růžová.

Díky příjemným tlumeným odstínům sukní, šatů a kalhot se pak halenky, tuniky, trička a topy mohou rozzářit barvami. Rozhodněte se pro sytě růžovou, lagunově modrou, anýzově zelenou či letos extra trendy korálově červenou. Inspirovat by vás mohla francouzská móda. Nebo si vyberte vzorované modely ve stylu etno a stále módní safari potisky – leopardí, tygří, zebří apod.

Jaro je tu

blancheporteV obzvláště teplých dnech oceníte dlouhé vzdušné modely triček, tunik, halenek a topů, které skvěle vyniknou v kombinaci s legínami různých barev. Z barev by v těchto dnech ve Vašem šatníku neměly chybět odstíny fialové, intenzivní oranžové, sladké růžové nebo nebesky modré. Velmi aktuální budou také proužky ve veselých reflexních barvách, jako jsou právě růžová, fialová a oranžová.

V centru Vaší pozornost by rozhodně měla zůstat i džínovina. Její výhodou je kromě trvanlivosti a mimořádného komfortu nošení také její skvělé kombinační možnosti. Ke všem odstínům modré se báječně hodí výše uvedené a pro letošní jarní a letní sezónu doporučované svěží a veselé barvy. Jen si to představte: seprané džíny v ¾ délce a k nim sytě růžové tričko a tenisky ve stejné barvě. A teplé jarní dny mohou přijít!

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.