Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Kultura

Film Vrtěti ženou

Film Vrtěti ženou

Film Vrtěti ženouVčera večer jsem už chtěla jít spát,ale manžel mě přemluvil na koukání na film.Vybral film z netradičního lékařského oboru z předminulého století který humornou formou zachycuje problémy minulé doby zejména problémy postarších žen.

Film vrtěti ženou vypráví příběh mladého lékaře který se shodou okolností po několika neúspěších  stane zaměstnancem lékaře který se zabývá ženským problémem zvaný hysterie. Dá se říci že se snaží uspokojit potřeby postarších paniček a vdov kterým chybí mužská láska i když své zaměstnání bere z čistě lékařského hlediska.

Práce je to náročná a tak se mu mladý asistent velmi hodí.Po nějaké době k sobě mladý lékař a jeho poslušná dcera najdou cestu a vše se schyluje ke svatbě. Naneštěstí má lékař i druhou dceru která je úplně jiná , vzpurná ale zároven šlechetná a tak se do ní mladý lékař zamiluje a uvědomí si že mu je mnohem bližší než se  na první pohled zdálo.

V té době se mu díky nemocné ruce nedaří dělat správně svojí práci a tak ho jeho zaměstnavatel propustí.Naštěstí je jeho kamarád vynálezce který dokáže vyrobit přístroj který jeho ruku dokonale nahradí. Ten přístroj získá jméno vibrátor a během několika let se rozšíří do celého světa jako nejlepší zdravotnická pomůcka a z našich hrdinů se tak stanou movití páni.

Díky tomu získá srdce své milé kterou zachrání před drastickou léčbou a  pomůže jí získat další pozemky pro vysněný útulek na pomoc žen a chudých dětí. Sám pak pracuje na klinice jako lékař který díky svým moderním metodám slaví nebývalý úspěch. Film je v podstatě veselou komedií a zajímavým náhledem na minulost kde telefon vlastnili pouze dva lidé, v nemocnici se nemyli ruce a přechod se řešil odstraněním dělohy.

Novátoři, kteří se nebáli jít vlastní cestou a tak jsme se dostali až do dnešní doby k dnešním pokrokům.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.