Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Praktické rady

Rum káva čaj nebo čokoláda

kafeNávštěva kavárny byla vždy něco více než jen společenskou záležitostí. Příjemné popíjení oblíbeného nápoje spolu s malým dokonale upečeným zákuskem byl a stále je dobrým pomocníkem při uzavírání obchodů či smluv.

Oblíbený nápoj se u každého liší. Milovníci kávy si mohou vybírat mezi spousty skvělými druhy. Kávu doplní cukrem, smetanou či mlékem. Voňavá káva je pro mnohé symbol domova a pohody a tak vyvolává v hostech kaváren důvěrnou atmosféru. Chcete-li přitom hubnout, zkuste zelenou kávu.

I čaj má si mezi námi vydobyl své místo na slunci.Mezi základní čaje které se u nás podávají patří čaj černý, ovocný a zelený čaj. Většinou se podává s cukrem a citrónem. A skvěle doplní chuť ovocných i smetanových zákusků.

A co ta naše čokoláda? Musíte počítat s tím že čokoláda z automatu vám nenabídne to pravé potěšení jako ta koupená v dobré tradiční kavárně. Čokoláda je skvělým nápojem nejen pro děti, ale i pro lidi kteří si rádi zamlsají. Zahřeje vás na těle i duši.

Nemusíte se bát, že jeden nápoj naruší vaši dietu proto se nebojte a zpříjemněte si den tímto výtečným nápojem. A nakonec bonbónek pro dospělé. Alkoholické svařené nápoje jsou rovněž součástí mnoha kavárenských lístků. Svařené víno, grog nebo rum do přidány do jiného nápoje kávy či čaje vám rozproudí krev v žilách po dlouhém těžkém dni. Ideální je pro schůzku s kamarádkami nebo na zahřátí v zimních dnech.

Ať zvolíte jakýkoliv nápoj tak vám jistě pozvedne náladu a opět se na své oblíbené místo zase rádi vrátíte.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.