Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Čas na nakupování podzimní módy

modni-webI když začíná teprve léto, tak se již začíná v obchodech s módou vyskytovat podzimní oblečení. Možná přemýšlíte, co si koupíte. Listujete v katalozích, prohlížíte výlohy obchodů a čekáte, až objevíte něco, co vám padne do oka. Hlavně nic neuspěchejte a vybírejte s rozmyslem. Ta největší móda na vás teprve čeká. Trendy kabáty, bundy, sukně a další skvělé kousky teprve přijdou.

Podzimní bundy

Se studeným počasím je nutné trošku se obléknout. Ze začátku si vystačíte s vestou či svetrem, ale pak přichází na řadu podzimní bunda. V módě jsou jak klasické barvy jako je černá a hnědá, tak i barvy výrazné (červená, zelená či fialová) Nebojte se experimentovat, pokud na to máte sebevědomí, tak se barev nebojte. Barvy jsou v kurzu po celý tento rok. Stačí se podívat na nabídky obchodů (Tally Weijl, Lindex, H&M,…)

Kupte si i sukně

Neschovávejte nohy do kalhot a začněte nosit sukně. Právě na podzim jsou sukně nepostradatelným kusem oblečení. Můžete zvolit džínovou, bavlněnou nebo vlněnou sukni. K tomu přidejte blůzu, podzimní kabát, šátek a máte skvělý podzimní look. Pokud sukně nemáte ráda, zvolte džíny či tmavé kalhoty.

Nezapomeňte na šátky

Bez šátku na podzim se určitě neobejdete. Už dávno neplatí, že se šátky nosí, aby vám nebyla zima, ale proto že se jedná o skvělý módní doplněk. Pokud je šátek sladěný se zbytkem oblečení, můžete ho nosit takřka pořád. Hodí se jak v teplém, tak i ve studeném počasí. Důležité je, aby vám seděl.

Zdroj: modniweb.cz.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.