Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Proužky, puntíky nebo kostičky

modaAch ta móda. Stále se opakuje. Co dnes koupíte s tím jste zítra už out, ale za deset let se to vše zase vrátí. Tak neplačte nad rozlitým mlékem a schovejte si to do skříně a za 10 let zase zazáříte.

A proč se móda pořád mění? Je to tím, že většina žen velmi ráda nakupuje, sleduje časopisy a řídí se podle rad a vkusu odborníků.

Na tom se dají vydělat velmi pěkné peníze a tak proč toho nevyužít. Pěkně oblečená žena se líbí mužům, kteří se kochají na jejím upraveném vzhledu a ženy naopak těší jejich zájem. A tak není důvod tuhle symbiózu narušovat.

Důležitější než být dokonale moderní je umět si své oblečení a doplňky vhodně sladit, aby se hodilo k vaší osobnosti, účesu i barvě vlasů. Neboť v dokonalosti lpí krása.

Každý má rád své. Mně se třeba odmala líbí puntíky, i když ve svém šatníku mám spíše jednolité kousky neboť se ke mně puntíky nehodí. Když už, tak kostičky. Ty budou slušet ženě v každém věku. Kostkovaná sukně v kombinaci s jednoduchým tmavým svetříkem, to je ono.

No zkrátka každý si přijde na své. Naštěstí je dnešní doba k ženám hodně tolerantní a tak se nosí jak kalhoty tak sukně, což nám všem značně usnadňuje život .

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.