Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Chcete vypadat nevinně a zároveň sexy? Obarvěte se na blond

TaftVlasy dělají člověka a ovlivňují to, jak působíte na ostatní. Blondýnky jsou dennodenně terčem krutých vtípků. Důsledky toho, jakou barvu budou mít vaše vlasy, jsou totiž nedozírné. A proto je dnes řeč o tom, jaké (ne)výhody vám přinese fakt, že patříte (anebo brzy budete patřit) mezi blondýny.

Nevinnost jako kámen úrazu i výhoda

S blond hřívou budete jako křehká laň mezi všemi tmavovláskami. A muži si toho všimnou. Ani na sebe nemusíte nijak zvlášť dbát a gely na vlasy Taft.cz pro vás mohou být neznámou přísadou. Vyčníváte a vyzýváte ke shovívavosti (nejen k ní). A věřte tomu nebo ne, muži rádi pomáhají bezbranným ženám. Toho se dá dobře využít, když dostanete pokutu za špatné parkování. Málokterá blondýna platí penále vyšší než sto korun. Málokterá blondýna si taky musí brát peněženku, když jde večer na party. A to už se vyplatí.

Na druhou stranu na svůj zdánlivě nevinný vzhled můžete doplácet u ostatních žen nebo taky při pracovních pohovorech. Ženy jsou pro sebe navzájem rivalky, a tak ve vás vidí potenciální konkurenci. Vždyť hlavně na vás spočívá lačné oko šaramantních mužů s klíčky od BMW! Procentuálně pak máte vyšší pravděpodobnost, že když se obarvíte načerno, budete v kolektivu soutěživých žen oblíbenější. S tmavými vlasy také spíše uspějete při pracovních pohovorech, protože zaměstnavatelé blondýnkám na první dojem moc nedůvěřují.

Suma sumárum: blond vede

Podívejme se také na praktická pozitiva blond vlasů. Je prokázané, že vlasy ženám i mužům mohou zšedivět velmi brzy. První šediny se mohou objevit už kolem dvacátého roku. Ano, je to tak. Ale jako správná blondýna se z toho nemusíte hroutit. Blond barva přeje mládí, protože kryje šediny a odrosty. S gely na vlasy Taft.cz navíc umocníte dojem u ostatních, že prostě patříte mezi top blondýny, kterým účes drží!

Pokud toužíte po dlouhotrvajícím lesku a pevném účesu, navštivte http://www.taft.cz/ ; http://www.glisskur.schwarzkopf.cz/glisskur/cz/cz/home.html.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.