Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Výhody a nevýhody gelových nehtů

pece-o-nehtyKolik žen může upřímně říct, že má od přírody krásné ruce s upravenými nehty, s kterými mohou dělat psí kusy a stále budou vypadat krásně? Snad žádná. Právě proto tolik vedou nehty vymodelované z gelu. Nejenom, že s nimi získáte krásné upravené nehty, které vám bude každá žena závidět, ale také úžasnou délku, která by vám nejspíš nikdy nenarostla, nebo možná ano, ale díky pravidelným denním povinnostem se vám to nikdy nepoštěstí.

Na modeláž nehtů nemusíte překvapivě ani navštěvovat žádné speciální nehtové studio, jednoduše si ho uděláte doma. Se správným vybavením si totiž můžete tenhle zázrak vymodelovat na rukou sama.

Samozřejmě to není zadarmo a potřebujete k tomu vybavení, které něco málo stojí. Ve výsledku se vám ale tenhle krok může vyplatit, když spočítáte, kolik dáte pravidelně za sezení u manikérky. Gelové nehty mají spoustu předností, mezi nimiž rozhodně vyniká jejich odolnost. Měly by vydržet i běžné domácí práce, neposlušné děti a otravného manžela.

Samozřejmostí je ale jednou za čas jejich obnova, kterou budete muset aplikovat, jak vám budou postupně odrůstat vaše vlastní nehtíky. Když už je o nich řeč, asi není potřeba zmiňovat, že jakékoli umělé a tedy i gelové nehty, ty původní hodně zatěžují a když si pak sundáte nebo necháte sundat umělé nehty, čeká vás nepěkný pohled.

Proto byste v průběhu nošení gelových nebo i jakýchkoli jiných umělých nehtů měla sbát na patřičnou výživu těch vlastních. Kupte si tabletky vápníku, hořčíku a zinku a dopujte se minerály, které vaše nehty budou vyživovat, aby trpěly o něco méně. Ani krásné a upravené ruce tak nejsou úplně zadarmo, s tím je prostě třeba počítat.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.