Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nákupy

Pořizujeme dárky pro ženy

masazni-lavove-kameny-darkova-sadaKaždá žena má kolem sebe lidi, které má ráda a kterým ráda dělá radost. My ženy si často opravdu důkladně lámeme hlavu s tím, co komu koupit, když přijdou jejich narozeniny, svátek, vánoce nebo třeba promoce. Chceme totiž koupit dokonalý dárek a tak se často plahočíme od obchodu k obchodu a dlouho nerozhodně vybíráme. I když už skončíme v obchodě, v kterém stoprocentně něco vybereme, strávíme v něm nekonečně dlouhou dobu.

Pokud jde o dárek pro kamarádku, snažíme se vybrat něco praktického, čím se trefíme do jejího vkusu. Samo sebou záleží hodně na tom, jak dobrá kamarádka to je. Čím bližší osoba, tím lépe by se měly dárky nakupovat. Pravděpodobně se nehodí generalizace, ale obecně bych řekla, že je pro ženu snazší nakupovat dárky pro ženy k narozeninám než pro muže.

kvetouci-caj-art-collection-sada-10ks-s-konvickouPro partnera to možná platit nemusí, ale záleží, jak moc je náročný. Chcete-li totiž nakoupit originální dárky pro muže kutila, budete přemýšlet o nářadí, které mu chybí. Budete mu chtít udělat radost nějakou tou aku vrtačkou nebo třeba úhlovou bruskou. Vejdete do obchodu a začnete vybírat. Nakonec odejdete domů v domnění, že jste ulovily ten správný kus, pouze abyste při předání dárku zjistily, že se nejedná o kvalitní výrobek a on by si pořídil dvakrát tak drahý, ačkoli vy jste za něj dala půlku platu. Mužům se někdy vybírá opravdu těžko.

U žen, kamarádek, kolegyň, maminek, sester či babiček to někdy může být stejně těžké, ale když už si nevíte rady, koupíte kosmetiku nebo nějaký ten šperk. Tím se přece nedá nic zkazit. Muži na druhou stranu také ocení drogerii nebo nějaký ten svršek. Sami si je totiž ve většině případů chodí nakupovat jen velmi neradi. Když mu tedy koupíte sadu spodků, nové ponožky, k tomu šampon a pěnu na holení, bude spokojený, byť vám se možná bude zdát, že jste nic zásadního nekoupily. Je tak těžko soudit či radit. Jen si asi s dárky a jejich výběrem nelamte tolik hlavu, je to zbytečné.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.