Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Sexy líčení á la 40. léta

liceniChtěla jste vždy vyzkoušet líčení 40. let? Teď je na to ta pravá chvíle ! Výrazné oči s božsky dlouhými řasami, hebká pleť, rudé rty, půvabně upravené vlasy, elegantní šaty a la 40. léta jsou charakteristickým prvkem letošního jara a léta.

Dlouhé nalepené řasy a výrazné odstíny červené rtěnky jsou středem pozornosti na přehlídkových molech, rtech slavných hereček,modelek i zpěvaček ale i přesto se bojíte , že Vám rudý odstín nepadne ? Nemějte strach, rudá rtěnka vypadá dobře na jakémkoliv tvaru rtů, důležité je však rtěnku sladit s celkovým líčením. Pojďte to semnou vyzkoušet ,prozradím Vám pár triků jak se spávně nalíčit a vypadat jako neodolatelná Marilyn Monroe nebo Christina Aguilera.

  1. nivea-all-in-oneZačneme s pletí. Aby jste se zbavily nečistot, použijte peeling a pleťovou masku pro zmatnění pleti (tip: NIVEA VISAGE Pure Effect-Hloubkově čisticí peelingový krém All-in-1). Po vyčištění nezapomeňte na hydratační krém s matujícím účinkem.
  2. Make-up. Na kruhy pod očima použijte korektor o odstín světlejší od tónu vaší pleti a na ostatní nedokonalosti použijte korekční tyčinku v barvě pokožky. Make-up si dejte na zápěstí ruky, dostane tak teplotu vaší pleti a bude se lépe roztírat. Štětcem nebo houbičkou ho naneste na pleť a roztírejte směrem ven. Pak už jen stačí zafixovat pleť sypkým pudrem.
  3. Jako každá chceme aby nám oční stíny vydržely co nejdéle, proto před použitím očních stínů poprášíme víčka pudrem. Oční stíny vystínujte od vnitřního koutku k vnějšímu od nejsvětlejší po nejtmavší barvu. Nejlépe použijte hnědé odstíny. Na umělé řasy naneste lepidlo a počkejte zhruba půl minuty, až bude lepidlo trošku zaschlé, s řasami se vám tak bude lépe pracovat. Přitiskněte je těsně k vašim řasám a zamaskujte viditelnost nalepení tekutou černou linkou. Linku si nejprve vybodkujte a potom jednotlivé body pospojujte. Tím se vyhnete nerovné linky. Umělé řasy můžete lehce přetřít řasenkou, budou vypadat více přirozeněji. Pokud si netroufáte na černé řasy a linky , klidně oči úplně vynechte. Rudé rty jsou i tak dost výrazné.
  4. YSL Rouge Pur Couture VernisA ještě vás čekají rty. Aby rtěnka déle vydržela, použijte na rty peeling, tím odstaníte odumřelé buňky a rty budete mít krásně hebké. Po peelingu naneste balzám a pomocí ukazováčku jej vklepejte do rtů. Poprašte rty pudrem, tak rtěnka vydrží déle. Rty od vnějšku k vnitřku obkreslete konturovací tužkou v tělové barvě, snáz se vám bude obkreslovat linii rtů červenou tužkou.Tužka zabrání stékání barvy. Na vykreslení použijte štěteček, lépe s ním vymalujete všechny křivky rtů. Nebo použijte novinku na našem trhu – lak na rty od YSL Rouge Pur Couture Vernis À Lèvres Glossy Stain. V Česku se prodává za 800 Kč. Pro intenzivnější barvu přitiskněte na rty ubrousek, a ještě jednou naneste rtěnku nebo lesk na rty.
  5. K výrazným rtům vynechte růž na tvář, nebo použijte hodně světlý odstín .

Hotovo. Vypadáte jako slavná star ? Já myslím že ano.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.