Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Jakou obuv v létě do přírody

damske-sandale-keen-veniceVypravte se do přírody. Kde jinde načerpat energii, poznat nové a nečekané věci a hlavně pročistit si tělo a mysl. A že je toho na výběr opravdu mnoho. Naše země nabízí všehochuť. Horské túry a výšlapy na vrcholky našich zachovalých a čistých hor, cyklistika na rovinatých plošinách a v nížinách anebo turistika zaměřená na folklorní památky, přírodní zajímavosti či procházky historickými městy. A kdo si nevybral ani v této nabídce, Rakousko, Slovensko nebo Německo může být dobrým tipem.

Všechno to zní samozřejmě moc hezky, ale je třeba si uvědomit, že bez kvalitního oblečení a obuvi se nám z vysněného výletu může stát nepříjemný zážitek. Nemusíme mít však vybavení za desetitisíce, abychom si výlety užili. Za rozumnou cenu si lze pořídit kvalitní vybavení.

Skvělým tipem na výběr zboží přímo určené na výlety do přírody, ale i města může být internetový obchod affekt.cz. Outdoorové zboží pro něj rozhodně není cizí slovo. A pokud pro vás přeci jen nesrozumitelné je, podívejme se, co si pod tímto pojmem představit.

Outdoorové oblečení je od anglického outdoor, tedy venku nebo ven. Jedná se především o zboží, které je určeno pro trávení času v přírodě, ve městě nebo kdekoliv jinde. Pohodlnost a kvalita, to jsou hlavní aspekty, které by měly charakterizovat dané produkty. Pokud mluvíme o oblečení, je často vyrobeno z materiálů příjemných, vzdušných, mohou izolovat tělesné teplo a také by měly rychle schnout. Pohodlně se nosí a neměly by nám vadit ani způsobovat nepříjemné odřeniny nebo opruzeniny. Tělo by se v oblečení nemělo příliš potit.

Samozřejmě bychom neměli zapomenout ani na obuv. V letních měsících je nejvhodnější volbou obuv otevřená a vzdušná. Nejčastěji se jedná o sandály. Ty by měly vydržet jak turistiku na horách, tak ale i sjíždění řeky na lodích. Tedy voda by neměla dělat problémy, ani vysoká zátěž.

Skvělým tipem tak mohou být sandále Keen, které jsou svou kvalitou a příznivou cenou určitě dobrou volbou. Právě všechny výše jmenované aspekty a faktory oceníte na již zmiňovaných výletech a túrách.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.