Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Rande, a co teď?!

Určitě už jste si už představovaly rande svých snů. Kino, restaurace, procházka, divadlo či čajovna. Pokaždé jiné místo, tedy i jiný styl vašeho vzhledu. Tři hodiny před odchodem lítáte po pokoji s otázkami, jako jsou: „Co si mám  vzít na sebe?“ „Jak si mám sepnout vlasy?“

satysaty-2První věc je, že se pořádně uklidníte. To znamená napustit si horkou vanu, pustit si klidnou muziku a myslet na jiné věci. Po uvolnění můžete začít přemýšlet nad svým vzhledem. Radím vám, nemá cenu chodit na nákupy před dnem „D“. Před tímto okamžikem většina žen mění názor. Oblečení se může po domácím přezkoušení zdát nevyhovující, moc úzké, volné atd.

Když jdete na rande do restaurace, je dobré zvolit vášnivější styl. Což znamená  lesklé doplňky, které rámují váš tvar obličeje a sedí k němu.

Zde záleží i na barvě a stylu oblečení. Je dobré vzít si oblečení, které vytvaruje vše křivky. Nejlepší budou šaty, které vám zdůrazní boky. Dobrým doplňkem k šatům je bolerko.

botickyDobré je vzít si oblečení barvy černé nebo červené. Červená je barva vášně a černá se hodí k čemukoli. Záleží také na botách, nelepší je zvolit boty na vyšším podpatku, nejlépe lodičky. Opticky prodlužují nohy.

Účes je dobrý zvolit jednoduchý, praktický, ale  přitom svůdný. Nejlepšími příklady jsou účesy, které při večeři nepadají do jídla, ale  dokáží zapůsobit. Zvolíme-li rovný ohon nebo zvlněný drdol, nemůžeme tím nic zkazit. Důvodem těchto účesů je holý krk, přitahující pozornost může.

liceni
černé linky jsou vhodným líčením pro vaše rande snů…

Při líčení je dobré zvýraznit oči. Pro tuto příležitost je dobrá černá, mírně protažená linka. Mírně narůžovělé tváře a jemnou konturou opticky zvětšené rty doplněné leskem. Vyhýbejte se tmavým rtěnkám, při jídle nebo pití by se mohla rozmazat.

Být pozvána do divadla je pro některé ženy velké trauma. Není totiž lehké zapůsobit na může soustředěného na představení. Cílem úpravy je získání pozornosti. To znamená, nebýt moc výstřední, ale  být originální.

Účesy vhodné na večeři
Účesy vhodné na večeři

Oblečením pro tuto příležitost můžou být kostýmky či sukně, nejlépe v černé, šedé nebo hnědé barvě. Vlasy jsou do divadla nelepší rovné, uhlazené, aby jste vypadala co nejvíc upraveně.

Líčení volte na očích jemnější, rty by byly dobré namalovat výraznou barvou. Aby vynikly jejich rysy.

Je dobré připravit se také na procházky. Určitě si nevyjdeme ve vysokých podpatcích a v sukni.

U téhle příležitosti je lepší sportovnější oblečení. To znamená využít tak jednoduchého stylu. Chcete omládnout? Volte mírné líčení, kšandy, nebo košile a pletené nebo rozpuštěné culíčky. Je skvělé vrátit se o pár let zpět. Nic se nedá zkazit a je to jednoduchý způsob jak oslnit pouhými copánky. Nebraňte se fantazii a zapojte smysly. Volte barevné oblečení.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.