Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Krásné nohy a boky se sukní Peplum

peplum sukně

Ukažte své sexy boky, krásné a dlouhé nohy a ženské přednosti, o kterých nemá vaše okolí ani ponětí. Užijte si pohledy těch, kteří nejen že vaši krásnou ženskost nevnímali, ale zároveň teď jí budou doslova pohlceni. Tento podzim bude ve stylu velkého volánu a vašich vnadných boků, jež vyniknou v tom největším možném měřítku.

Letošní podzim umožním ženám všech typů postavy, aby vystavily své přednosti na obdiv veřejnosti. Hitem současných módních mol se stala takzvaná sukně peplum. Tento prvotřídní model vyniká volánem či lemem v oblasti ženského pasu a boků. Takže se i ty méně štíhle ženy mohou těšit na sexy postavu se zvýrazněním jejich křivek. Klasická pouzdrová sukně je specifická volánem a lemem, avšak můžete najít tento volán i u šatů a topů tohoto druhu.

peplum sukně 2Ty, které se přesto bojí, že by jejich boky nebo jiné části těla mohly být viděny v nepříliš příjemném světle. Spojte jedna a jedna a získejte skvělý výsledek. Přidejte k peplum sukni vysoké podpatky a uvidíte, jakou shodu naleznete. Vaše nohy budou doslova nohy bohyní a vaše boky také!

Nebojte se zpříjemnit i šedé podzimní dny, které nejsou pro žádné z nás příliš hezké. Užijte si i podzim plný barev. Sukně peplum můžete, naleznou v široké škále barev a vzorů. Některé mají rádi čistou eleganci a obyčejný šarm. Oblečte si proto barvy černou, šedou nebo sněhově bílou.

Experimentovat se však nemusí bát ženy s větší fantazií. Odvažte s v podobě barev růžové, oranžové, červené nebo sytě žluté. Květové vzory jsou spojením několika barev a různých vzorů. Uvidíte, že zaujmete a překvapíte nejenom vzhledem, ale i kreativností. Jděte do sukní peplum, které budou módním hitem tohoto podzimu!

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.