Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Hubnutí

Prášky na hubnutí? Ne! Andropharmia Slim

Také patříte jako já mezi ty ženy, které vyzkoušely alespoň jednu dietu (spíše všechny)? Diety a cvičení s cílem zhubnout však nejsou pro každého a třeba já nemám vůli cvičit každý den. Nebo obden. Takže hledám cesty jak si práci usnadnit a trochu tu přírodu podfouknout. Pokud také patříte k těm, které hubnou a přibírají jako na vlnách, čtěte následující řádky.

*** Slevový kupón Andropharmia 10%. Kód kupónu: Xrx4Y (sleva 10% na celou objednávku) ***

Řeč bude o Andropharmia Slim, což je doplněk stravy nebo chcete-li prášky na hubnutí, a podle všeho s ním mají zkušenosti spousty lidí a jejich názory jsou víceméně pozitivní.

Tyto tobolky se skládají ze samých užitečných přírodních látek, které jednak pomáhají s kilogramy dolů, ale dokáží také bojovat proti celulitidě a tvarují tělo tam kde potřebujete. Líbí se mi, že to jsou přírodní látky a tak to nebudou další medikamenty, které by mohly tělo zatěžovat.

Ještě jedna věc mě nalákala a kvůli tomu jsem nakonec Andropharmia Slim koupila a to je, že tyhle prášky na hubnutí někdy doporučují i doktoři.

Jak to tedy vypadá? Tady je fotka krabičky a tobolek:

andropharmia-slim
Andropharmia Slim – Zdravé hubnutí pomocí přírodních látek, 30 tablet na 30 dní za 729 Kč

Podle výrobce je výrobek určen těm ženám, které (cituji)

  • chtějí hubnout zdravě, pomocí přírodních prostředků, bez jojo efektu a s minimálním omezováním v jídle
  • nestíhají chodit do posilovny nebo jinak cvičit
  • vyzkoušely mnoho diet, přípravků a prášků na hubnutí, ale nic nezabralo
  • se chtějí cítit lépe a atraktivně a získat vyšší sebevědomí

zaruka_spokojenostiAndropharmia Slim jsou tedy tablety, které se prodávají v balení po 30ti. Každý den se bere jedna a vyjde tak na 25 Kč. Dá se ještě koupit balení 3+1 zdarma, ale protože jsem tvor nedůvěřivý, tak jsem koupila jen jedno balení. Když to teď zpětně spočítám, tak mi vychází, že jedna tableta mi v průměru pomohla shodit 100 gramů. :-)

Na každého prý působí tablety trochu jinak, našlo se i několik žen, které nezhubly a tak se o tom v diskuzích rozepsaly. Nakonec z toho ale vyšlo, že se docela přejídaly a dokonce vynechaly aktivity, které jim pomáhaly hubnout. To byl pro tělo nezvyk a tak si myslím, že mohly být holky rády, když jim váha nešla nahoru. :-) Radši ale zpátky k tomu, proč by měly tyto prášky na hubnutí pomoct i vám.

Z čeho se skládá Andropharmia Slim

Je to několik přírodních látek a z nich nejdůležitější jsou tyto tři: Caralluma, Chaluha a Garnicie.

  • Caralluma – reguluje hladinu cukru (vhodné i pro diabetiky) a zabraňuje nadbytečnému ukládání tuků
  • Chaluha bublinatá – obsahuje vysoké množství jódu, který ovlivňuje činnost štítné žlázy. Zrychluje metabolismus a díky tomu rychleji hubnete a spalujete tuky
  • Garnicie kambodžská – potlačuje chuť k jídlu, tělo tak sáhne do svých tukových rezerv

Názory na Andropharmia Slim

Níže jsem vypsala pár názorů na Andropharmia Slim z diskuzí od žen, které přípravek vyzkoušely a užívaly jej po dobu alespoň jednoho měsíce.

„Andropharmia Slim jsem začala užívat s nedůvěrou a prvních pár dní jsem žádný efekt necítila. Potom ale jakobych měla menší hlad, stačily mi menší porce. K tomu jsem také cítila více energie, byla jsem méně unavená. Za měsíc jsem zhubla necelé 4 kilogramy a s touto rychlostí jsem spokojená. Objednala jsem si další balení a po dalším měsíci mám další 3 kilogramy dole. Ještě bych chtěla 3 a budu úplně spokojená.“

Martina S. (36let)

„Tablety vůbec nefungují. Brala jsem je poctivě 30 dní a neshodila jsem ani kilo. Četla jsem si že každému pomohly, tak nevím asi jsem divná.“ (pozn.: to je ta co se přejídala :-) )

Radka Č. (28let)

Po dvou porodech jsem chtěla shodit 12 kg a ikdyž jsem jezdila každý den na rotopedu, tak se mi to nedařilo. Od manžela jsem dostala Andropharmia Slim a tak jsem si řekla proč to nezkusit. Teď za necelý 1 měsíc jsem shodila 3 kg. Přijde mi, že kromě toho rotopedu jsem se nijak víc nehýbala ani neomezovala v jídle. Ještě mi tedy 9 kg chybí, ale myslím, že bych to mohla za pár měsíců zvládnout.

Petra M. (26 let)

K dostání jsou krabičky s 30 tabletami, bere se jedna denně. Balení tedy vydrží 30 dní a cena je 900 Kč. Po pozitivních zkušenostech můžete koupit i 3+1 balení zdarma. Více informací o tabletách Andropharmia Slim, včetně kompletního složení a doporučení se dočtete na stránkách výrobce.

Aktualizace: Pozor, právě probíhá akce a cena je pouze 729 Kč !!!

*** Slevový kupón Andropharmia 10%. Kód kupónu: Xrx4Y (sleva 10% na celou objednávku) ***

button-3

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.