Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Celebrity, Krása a móda

Anna Dello Russo a H&M

anna-dello-russo

Anna Dello Russo a H&M

Když skandinávská módní značka H&M na jaře oznámila další hvězdnou spolupráci, tentokrát s italskou módní ikonou Annou Dello Russo, většina módního průmyslu jásala. Teď, po několika měsících příprav a dolaďování posledních detailů, dlouho očekávaná kolekce vtrhne na pulty obchodu. Konkrétně 4. října.

Kdo je Anna Dello Russo?

Většina smrtelníků toto jméno slyší poprvé, ale pro módní nadšence je právě tato dáma synonymem výstřednosti. Každý půlrok je jednou z nejočekávanějších celebrit během týdnů módy a netají se tím, že ve svém šatníku ukrývá přes 4000 párů bot. Její módní kreace vždy přitahují pozornost.

Slavností představení se nemohlo konat jinde, než v centru módního průmyslu, v Paříži. A kdy jindy, než během právě probíhajícího fashion weeku. Během večera měli diváci možnost shlédnout kabaretní představení a také vystoupení zpěvačky Azealii Banks. Nuda se nekonala ani na seznamu hostů. Mezi pozvanými figurovala jména jako modelky Cara Delevingne, Karlie Kloss, Isabeli Fontana módní návrhář Olivier Theyskens nebo Peter Dundas.

Samotná kolekce je zaměřena především na doplňky. Barvám dominuje tyrkysová spolu se zlatou. Škála nabízených věcí je veliká. Od slunečních brýlí přes náhrdelníky, náramky až po boty nebo dokonce cestovní kufry.

Výhodou této spolupráce, jako už i těch předešlých, je možnost koupit si designerské kousky, které nestojí celé jmění, proto si je může dovolit i běžný smrtelník. Cena jednotlivých kusů začíná na 470kč za šperky a končí kolem 5600kč za luxusní kožené kozačky.

Dle mého názoru hlavně šperky určitě stojí za zvážení. Jedná se opravdu o nádherné kousky, které ozvláštní jak každodenní outfit tak večerní róbu. A upřímně, která z nás by nechtěla být centrem obdivu, jak se to už pěknou řádku let daří Anně?

anna-dello-russo-2

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.