Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Život

Jak vybrat tu pravou restauraci na výročí

suši-2Příležitostí k oslavám není nikdy dost a takové výročí svatby je na to naprosto ideální. Přitom na něj řada z nás v každodenním shonu často zapomíná, nebo ho odbude jen nějakou drobnou pozorností. Co takhle pro tentokrát zkusit něco originálnějšího a třeba zajít na sushi nebo si udělat nezapomenutelný večer v zážitkové restauraci?

Sushi je stále v kurzu

Proč se vypravit právě na sushi? Dobrým důvodem může být už jen to, že podobné jídlo si doma obvykle sami nepřipravíte. Při slavnostní večeři, kdy v ideálním případě nemusíte koukat na čas ani na korunu, můžete v klidu experimentovat a objevovat nové exotické chutě.

I když na výročí se určitě počítá s tím, že útrata v restauraci bude o něco větší, než když se jdete prostě jen někam najíst, není třeba se obávat, že by vás to finančně zruinovalo. I luxusní restaurace dnes nabízejí velmi zajímavé slevy na sushi i další speciality jako steaky či tatarské bifteky. Stačí včas navštívit například Slevomat a pořídit si voucher, který v den výročí pouze vytáhnete z kapsy.

Kde je to hezké a dělají tam dobré sushi

sušiPodniků, které se specializují na sushi, je jen v Praze celá řada. Mezi nejvyhlášenější restaurace, které nabízejí nejen zaručeně čerstvé a vynikající pokrmy, ale také příjemnou intimní atmosféru, patří například Sushi Bar nebo Miyabi.

Pokud zatím nemáte se sushi zkušenosti, místní obsluha vám ochotně poradí a doporučí vhodné menu. Při výběru se odvaze samozřejmě meze nekladou, ale obecně se pro začátečníky nejvíce hodí tzv. maki sushi. Jedná se rýži nishiki ve sladkokyselém nálevu zabalenou v mořské řase spolu s nějakou další přísadou.

Skvěle se najíte a třeba přijde i kouzelník

Chcete-li sobě a partnerovi dopřát skutečně komplexní nevšední zážitek, vyzkoušejte některou z oblíbených zážitkových restaurací, kterých nejen v Praze stále přibývá. Pokud budete mít štěstí, můžete i tentokrát využít v restauracích slevy na základě voucherů ze slevových serverů. Akční nabídky se na internetu objevují poměrně často.

Kromě tematických podniků například ve středověkém duchu můžete navštívit i další restaurace nabízející speciální služby a maximální komfort od zaparkování auta přes přípravu jídla přímo u stolu až například po živou hudbu či kouzelnickou show. Záleží jen na vašem vkusu a fantazii.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.