Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nákupy

Halens: Svět jedinečné módy

Originální Halens dámská móda

halens módaNakupování kvalitního oblečení, které odpovídá požadavkům poslední módy, nemusí být nutně drahou záležitostí. Důležité je najít si správný obchod. Jedním z oblíbených obchodů s módou je Halens.

Vznik společnosti Halens se datuje do roku 1949. Jde o švédskou firmu, která však v současné době působí v mnohých evropských zemích. Halens přináší módu pro každého. Nejoblíbenější je však Halens dámská móda. Na tu se společnost zaměřuje především. Ženám nabízí různé oblečení, obuv i doplňky. Kromě oblečení pro dámy, pány i děti najdete v katalogu Halens i bytové textilie a další vybavení do domácnosti. Halens pro vás připravuje i různé slevové akce.

Prostudujte katalog Halens

Rádi byste se dozvěděli o aktuální nabídce Halens? Seznámí vás s ní Halens katalog. Můžete si požádat o jeho zasílání v tištěné podobě, ale máte-li k dispozici internet, prohlédněte si internetový obchod této společnosti. Je přehledný a vybrané zboží si můžete v e-shopu hned objednat.

Možná vám nic neřekne společnost Halens, ale z oblasti zásilkového prodeje jistě znáte Quelle. Tato firma přešla roku 2010 právě pod Halens. Stále však máte možnost prohlédnout si Quelle katalog online. Vyberte si oblečení na novou sezónu.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.