Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Spodní prádlo od Astratex

spodni-pradlo-astratexPro dobrý den je důležitý spánek, ale i to, co si na sebe oblečeme. V případě žen je to o to důležitější. Stalo se Vám někdy, že jste si oblékla nepohodlné spodní prádlo? Pamatujete si na ty nepříjemné pocity a nervozitu, kterou pak po celý den člověk zažívá? Vyvarujte se toho!

Kvalita je základním krokem

Mnoho lidí si neuvědomuje to, že ušetřené peníze na spodním prádle se nemusí rozhodně vyplatit. Pokud si žena pořídí nevhodnou podprsenku, v extrémním případě to může vézt i k nepříjemným zdravotním obtížím. Nezapomínejme na to, že kvalita je důležitější nad kvantitou.

Pro pohodlný den bychom si tak měli umět vybírat kvalitní spodní prádlo, které bude vykazovat určité specifické funkce. Každý den není jiný. Proto bychom si tak měli umět vybrat spodní prádlo, pokud nás bude čekat velká fyzická aktivita, ale i prádlo, pokud budeme celý den v kanceláři.

Od sportovního po erotické

Trh se spodním prádlem není omezen jen na jednotný nerozlišený sortiment. Vybrat si tak můžeme podprsenky na sport nebo na outdoorové aktivity, ale i erotické prádlo na ty nejintimnější chvíle.

Podle čeho ale vybírat? Nelze se řídit ani cenou, ani vzhledem a ani značkou (ta může být ale dobrým základem pro výběr). U dámského spodního prádla je rozhodně nejdůležitější vlastní pocit. Nebojte se tak požádat prodejce o vyzkoušení a tím i tak poznáte, jak budete spokojení.

Koupě po internetu

U nakupování spodního prádla po internetu je samozřejmě zkoušení poněkud obtížné. Samozřejmě existují podrobné tabulky velikostí, díky kterým si vyberete zboží přesně podle Vašich představ. Výhodou je i to, že pokud by zboží opravdu nevyhovovalo, lze jej nepoužité vrátit nejčastěji do 14 dní zpět. Vybrat si tak lze jak podprsenky, tak ale i stahovací prádlo.

Spodní prádlo tvoří základní oděv i z hlediska hygieny. Dbejte tak na správné používání, častou výměnu a používejte prádlo z kvalitních materiálů. Oceníte to nejen dobrým pocitem, ale i Vaše tělo. Investice se tak rozhodně vrátí.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.