Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Módní show LAMARK night pro inspiraci

Krásné dívky v krásných šatech, peníze pro dobrou věc a sváteční atmosféra – přijďte si vychutnat příjemný večer, shlédnout módní kolekci pro období podzim – zima 2012 a také přispět nemocnici v Hradci Králové.

night-showMódní show LAMARK night se bude konat v pondělí 3. prosince 2012 od 19 hodin v kongresovém centru Aldis v Hradci Králové. Večerem bude provázet Václav Mašinda, mezi hosty bude také zpěvák Bohuš Matuš a finalistka České Miss 2009 Julie Zugarová. Můžete se těšit také na doprovodný program v podobě vystoupení taneční skupiny T-BASS.

Generálním partnerem módní show LAMARK night je již potřetí společnost LAMARK, český výrobce kvalitních kovaných plotů, vjezdových bran a vchodových branek. LAMARK společně s agenturou Daniela Models pořádají show, která část svého výtěžku pravidelně věnuje na dobrou věc, letos peníze opět poputují k Trombotickému centru IV. interní kliniky Fakultní nemocnice Hradce Králové. “Jsme rádi, že můžeme být partnerem akce, která je nejen zábavná, ale jejíž výtěžek půjde na dobrou věc,” říká obchodní ředitel společnosti LAMARK Miloš Němeček.

Módní show proběhne pod záštitou náměstka primátora města Hradce Králové pro rozvoj města PaedDr. Jindřicha Vedlicha, Ph.D. Vstupenky je možné zakoupit také v předprodeji v Informačním centru Hradce Králové a agentuře Daniela Models za 230 (hlediště) a 200 (balkon) Kč.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.