Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nákupy

Vánoce plné fantazie

kachnickaVánoce jsou časem klidu, míru a pohody. Toto prosáklé a všem známé sousloví toho nemá být jen důkazem, ale mělo by poukázat i na to, že je to čas vhodný pro trávení společných chvil v posteli. Že je to samozřejmost? Tak tím lépe. Přesto si můžete společné intimní chvilky ještě vylepšit.

Hračky pro dospělé, hurá do postele

Intimní chvilky v posteli jsou samozřejmě jednou z nejkrásnějších společných aktivit. Ovšem proč si je ještě nevylepšit? V západních zemích jsou velmi oblíbené sexuální hračky a pomůcky a jejich obliba neustále roste. Je to dáno především tím, že zboží je stále na vyšší úrovni a nejedná se tak o pouhé gumové imitace či nevkusné předměty, které na vzrušení moc nepřidaly.

Vyzkoušejte moderní hračky a zlepšete si vzájemné prožitky. Mnoho výzkumů dokazuje, že právě sexuální hračky a pomůcky přinesou do postele nepoznané vzrušení, obrovské možnosti experimentování a tím tak i zvýší frekvenci sexu v páru.

Hrajte si jako malí

kulickyNebojte se použít svou fantazii a experimentujte. Mezi nejoblíbenější hračky lze určitě uvézt například venušiny kuličky. Obyčejné a vcelku nenápadné kuličky, které mohou do sexuálního života ženy, ale celého páru, přinést nevídanou rozkoš a prožitek ze sexu. Sortiment je velmi rozličný a tak si vybere opravdu každá žena dle individuálních požadavků.

Tradiční a stále velmi oblíbenou sexuální pomůckou, jsou vibrátory. Vibrátory jsou na světě již několik desetiletí a vznikly kupodivu jako náhrada při řešení problémů ženského orgasmu v medicíně! Zajímavá historka a fakt nám ale přináší hračku plnou vzrušení a možností. Na výběr jsou různé druhy tvarů, barev a funkcí, kdy lze měnit intenzitu, ale i rychlost samotných vibrací.

Muži nezůstanou na ocet

krouzekAni pro tu mužnější část není výběr o nic menší. Muži jsou v sexu opravdovými gurmány a tak si přece nemohou nechat ujít experimenty a různé druhy hraní. Vhodnou a velmi oblíbenou pomůckou pro muže je tak například erekční kroužek. Malá a nenápadná hračka, která znásobí vzrušení a tím tak dopřeje muži nepřekonatelný sexuální zážitek.

Nebojte se v sexu experimentovat a dopřejte si tak nadstandardní sex a krásné chvilky se svou drahou polovičkou.

 

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.