Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Vánoční balíčky kondomů

pasante-vianocny-maxi-balicekVánoce se blíží a tím i zimní prázdniny. Doba volna je nejlepší pro trávení společných chvilek. Zastavte se na chvilku a užijte si společné chvilky bezpečně.

Za kondomy se nemusíme stydět

Již od počátků věků se lidé snažili chránit před nechtěným početím. Samozřejmě dřívější technologie nebyla na takové úrovni, jako dnes a s tím souvisela i samotná ochrana. Nebudeme si uvádět, jaké způsoby se používaly, protože při současném chápání a pohledu na věc by taková ochrana rozhodně nepůsobila provokativně či vzrušujíce.

Kondomy nejsou pouhou ochranou před nechtěným početím, ale jedná se i o spolehlivou ochranu před pohlavními chorobami a nemocemi. Jednoduchá aplikace, okamžité řešení a takřka stoprocentní jistota. To jsou dnešní pánské ochrany.

Vzrušující ochrana

Pánská ochrana neboli kondom, nemusí být pouhým prostředkem ochrany a zábranou k nechtěnému početí. Kondomy nabízejí i určitý erotický prostředek pro vzrušení a moderní kondomy s výstupky, drážkami či jinými povrchovými úpravami tak mohou být pro ženské tělo velmi příjemné.

pasante-hrejive-vianoceUžijte si tak zimní pohodu v příjemném prostředí postele spolu se svou drahou polovičkou. Pro bezproblémové intimní chvilky plné radosti určitě využijte pánskou ochranu. Právě teď je skvělá doba pro nákup kondomů, jelikož před Vánocemi lze využít mnohé vánoční balíčky kondomů.

Barevné, voňavé, tvarované

Jak již bylo řečeno, kondom nemusí být pouhou pomůckou v ochraně proti chorobám nebo dalším nežádaným důsledkům sexu. Kondom může být i skvělou sexuální pomůckou či dráždivou hračkou. Na trhu se objevuje hned několik druhů kondomů s barvami, různými tvary či dokonce vůněmi. Banánová příchuť nebo jahoda? Jablko nebo pomeranč? Záleží jenom na Vás, kam se Vaše intimní hrátky budou ubírat.

Vánoční svátky a Silvestr jsou ale i skvělými příležitostmi pro navázání nových vztahů. Nenechte tak nic náhodě a buďte vždy připraveni pro jakoukoliv situaci. Právě tak Vám nebude bránit nic v nezávazných chvílích plných sexu, pokušení a radosti. Chraňte se i před nechtěnými zdravotními problémy a ušetřete si tak nechtěné komplikace. Krásné chvilky bez obav jsou přece tak jednoduché.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.