Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nákupy

Dárek pod stromeček, který zaručeně překvapí

pouta na ruceChcete překvapit partnera či milence … partnerku, milenku netradičním vánočním dárkem? Pořiďte jim naše BDSM hračky. Možná, že tento rok partnerka trochu zlobila … možná, že tím chcete splnit její nebo svoje sexuální představy…

Vyberte si pouta na ruce nebo obojek z měkčeného PVC. Je to velmi příjemný materiál. Svým vzhledem se velmi hodí k LATEXu, tedy jsou to propriety příhodné i pro vyznavače fetiše.

Hračky vyrábíme v  provedení transparentní-to je určeno pro ty z Vás, kteří jste již přesyceni provokativní červenou. Hodí se k jakémukoliv sexy oblečku a nádherně ladí s kovem – přezkou případně řetězem.

V barevném provedení vyrábíme červené a nově černé výrobky. Na zakázku lze vyrobit kombinaci černo-červenou nebo černo-vínovou.

K základní BDSM výbavě vyrábíme například vodítko nebo placáčku! Je to skutečně přesvědčivý nástroj. Nejenom, že vydává vskutku působivý zvuk, ale když se do toho obujete, tak to skutečně bolí. Tedy pozor! Nejdříve si úder vyzkoušejte!

Všechny výše uvedené sexy hračky muže objednat v našem e-shopu proBDSM.cz. Zde můžete objednat univerzální velikosti nebo si vyžádat individuální délku.

Cenově se nejvíce vyplatí objednat si celou BDSM výbavu najednou: pouta na ruce, pouta na kotníky, obojek, vodítko a opasek. Opasek se používá k připevnění spoutaných rukou k pasu, čímž ještě vice zdůrazníte pocit nemožnosti pohybu, tedy navádíte subíka/subinku se Vám zcela oddat. Ó, jak romantické.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.