Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Erotické prádlo jako nejlepší afrodiziakum

košilkaVytratila se z Vašeho vztahu vášeň? Sex je pouhou položkou z dlouhé řady povinností, které musíte jednou za čas zvládnout? Že by to chtělo nějaké vzrušení a změnu? Nehledejte si nového partnera a ani nezkoušejte nevěru. Vhodným řešením je afrodiziakum. Afrodiziakum, pro které nemusíte do lékárny, ani k bábě kořenářce.

Prvotní impuls je základ

Chuť do sexu a do celkového intimního života lze vrátit možná jednodušeji, než by člověka napadlo. Nemusí se hned jednat o doplňky stravy typu viagra nebo afrodiziakum typu „španělské mouchy“. Vzpomeňte si na řadu filmů, kde se žena nebo muž objeví v pěkném oblečení, které evokuje myšlenky a fantazii. Které je vyzývavé, vzrušující, ale přesto neodhaluje vše, co odhaleno být má. Oblečení, které v nás vyvolá vzrušení, touhu a vášeň.

Trenky nebo župan toto oblečení asi nebude. Ale takové erotické prádlo, to už je jiná a vyšší liga. Samozřejmě je třeba si správně vybrat. U výběru však samozřejmě i koupě začíná. A že si je z čeho vybírat.

Erotické prádlo pro ženy

košilka 2Při prvotní myšlence nás ihned napadne, že takové prádlo je určeno jen pro ženy. Nemusí tomu tak být. Ovšem pokud nás bude zajímat sortiment, ten je velmi rozličný. Někomu může připadat erotické jenom nové spodní prádlo v červené nebo černé barvě. Jiný si potrpí na něco méně obvyklého.

Velmi oblíbené jsou erotické košilky, tanga nebo podprsenky různých typů. Vybírat si můžeme z nepřeberného množství materiálu. Nejsme vázáni pouze na bavlnu nebo syntetická vlákna. Na výběr může být i kombinace několika materiálů. Plyš, satén, hedvábí, ale klidně i pryž nebo latex!

Muži na tom nejsou špatně

Erotické prádlo pro muže není sice v tak všeobecném povědomí, ale výběr je obrovský. Může se jednat o trika, trenky, slipy nebo speciálně upravená pánská tanga či boxerky. Nechybí ani prvky vycpávek nebo vyztužení. Ono přidat k er3.claotice humor nemusí být přece vůbec špatné.

Oblečení s otvory na penis či dokonce se speciálními kapsami má také něco do sebe. Materiály jsou opět od klasické bavlny a syntetiky, po plyše, satén nebo latex.

obrázky použity z e-shopu www.mujrobertek.cz

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.