Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Zdraví

Aktivní dárky potěší nejvíce

solarium-prahaPřemýšlíte, jaký dárek pořídit manželovi nebo třeba i sobě samé? Stále nevíte, co si přát k Vánocům od manžela? Nebo jaký dárek by Vás mohl potěšit k narozeninám? Zkuste změnit pohled na zažité dárky a vyzkoušejte něco nového, z čeho budete mít radost a efekt uvidíte po dlouhou dobu. Skvělým tipem na dárek tak může být poukaz či voucher na fitness nebo solárium.

Udělejte s chvilku klidu

Každá správná ženy by se měla najít chvíli pro sebe. A je jedno, zda se bude dívat na televizi, číst si, cvičit či se jen procházet venku. Samozřejmě ale tou nejlepší relaxací je takový způsob odpočinku, který povzbudí psychiku, ale i naše fyzické tělo. A pro tohle je nejvhodnější fyzická aktivita.

Právě proto může být příjemným dárkem pro Vás, ale samozřejmě i pro drahou polovičku, voucher, nebo poukaz na některé z vybraných aktivit. Usnadněte tak i výběr dárku od svého muže nebo přítele a řekněte mu, že než hodinky, které máte nebo náhrdelník, co leží většinu roku v šuplíku, využijete některý z poukazů na cvičení nebo solárium.

Velká města mají výhodu

Bydlíte-li ve velkém městě, výhoda je samozřejmě nesrovnatelná. Výběr míst a prostor je takřka neomezený. Podíváme-li se na Prahu, máme zde jasný příklad. Fitness Praha je tak široký pojem, že je třeba naopak vyhledávané cvičební prostory hledat konkrétně. Například bydlíme-li na Praze 10, nemá cenu hledat posilovnu po celé Praze, ale zaměřím se na konkrétní oblast. Posilovna Praha 10 by tak měla být téměř jistotou.

Jak již bylo řečeno, nemusí se hned jednat o voucher na cvičená a posilování. Příjemnou relaxací může být i solárium. Chvilka vzdáleného sluníčka, které v zimě téměř ani nevidíme, nám dopřeje přirozené opálení, příjemnou relaxaci a samozřejmě i tvorbu tak potřebného vitaminu D. Solárium Praha nám nabízí velký počet konkrétních studií či center, kde si dopřát chvilku slunečního svitu.

Ve dvou se to lépe táhne

Pokud se jedná o Vánoce nebo slavíte s kamarádkou narozeniny v podobném termínu, domluvte se a nechte se obdarovat od svých partnerů stejným dárkem. Chodit cvičit, ale například se i palovat tak můžete spolu, což je mnohem větší zábava, motivace a navíc si prohloubíte i osobní vztahy.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.