Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Nákupy

Nezapomeňte na zimní bruslení

damske-brusle-na-ledBruslení je v našich zemích oblíbené a známé již po dlouhé stovky let. Stačí si například vzpomenout i na obrázky Josefa Lady, kde setkáváme s dětmi či dospělými, brázdícími led zamrzlého rybníka na bruslích vlastní výroby. Naštěstí si dnes brusle na led nemusíme vyrábět a máme možnost si vybrat od profesionálních typů po rekreační či relaxační oddechové produkty.

Na led v každém věku

Bruslení je sportem pro každého. Není třeba kdovíjaká fyzická zdatnost a tak si jej mohou dopřávat malé děti, mladí lidé či postarší páry či lidé s chutí užívat si zimních radovánek. Pravidelně se každý rok najde v zimním období určitá doba, kdy rybníky, řeky či jezera zamrzají a opravdová radost z tohoto zimního sportu může začít.

Pokud chceme začít malé děti bruslit, máme možnost je k tomu postupně přibližovat. Nejdřív malé procházky po ledu, nasazení dvojitých nožů na boty, kdy je jistota stability a zároveň naučení klasických pohybů bruslení. Poté již můžeme použít klasické dětské brusle na led. Děti, především začínající, by měly mít pevně utažené boty a tím bychom se měli vyvarovat zranění kotníku, které je právě v začátku rizikové.

Není kde? Zimní stadion to jistí

Nemůžete se dočkat zimního bruslení nebo si jenom tuto kratochvíli chcete užít? Zavítejte na hodiny veřejného bruslení na zimní stadion. Právě tam si tuto aktivitu můžete užít, i když k tomu možná bude chybět přírodní panorama.

Jelikož se mnoho lidí rádo pohybuje, může být bruslení i skvělým prostředkem k hubnutí. Vezměte tak své kamarádky a pořiďte si dámské brusle na led. Nejen, že se vyblbnete, ale uděláte i něco pro své zdraví, zavzpomínáte na léta dětství strávená na rybníku a ještě můžete prohloubit vztahy.

Lipno bruslím vévodí

Na samotný závěr nelze zapomenout na vyhlášenou bruslařskou dráhu na Lipně. Právě Lipno nabízí nejdelší bruslařskou dráhu na světě v délce přes 10 kilometrů. Upravovaná trasa, nádherná krajina, dobrý povrch a nechybí ani stánky s občerstvením po cestě nebo půjčovna bruslí Vstup zdarma. Stačí, aby pěkně mrzlo.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.