Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Sex a vztahy

Hledání sexu v kupce sena

seznamováníHarmonie vztahu není založená pouze na psychickém rozpoložení obou partnerů, ale jde i o celkově vyvážené a spokojené sexuální soužití. Je jasné, že vášeň a počáteční vzplanutí se postupně vytrácí. Právě poté lze zjistit, jestli lidé jsou schopni žít či šlo jen o pouhé pobláznění. Někdy se ale stává, že celkový vztah je bez problémů, ale v sexu si partneři nejsou rovni. Spokojenost se tedy nedostává.

Ženy nebojte se risku

Nejčastěji se uvádí, že nespokojeností v sexu trpí muži. Právě oni prý vyžadují častý sex, který jim partnerky nedopřávají a jsou nuceni si pak hledat náhradu. Ovšem málokdy se toto řeší z pohledu žen. I ženy mohou vyžadovat častější frekvenci, mohou vykazovat celkovou nespokojenost nebo stereotyp. A to je třeba řešit.

Nezávazný vztah zaměřený na sex? Ať se někdo ohrazuje, že se jedná o nevěru, dělá to prý až 40% populace. Jen si to lidé nechtějí přiznat. Kde ale v takové situaci hledat vhodného partnera? Diskotéky, bary či různé slavnosti a bály nepřipadají v úvahu, výsledek není zaručen a ještě hrozí velké riziko odhalení. Co takhle seznamka?

Láska přes internet či pouhý sex

Seznamování přes internet je v módě již nějaký ten rok. Ovšem často se jedná o hledání kamarádů, přátel, vážné vztahy nebo flirt. Existují ale i specializované seznamky, zaměřené na lidi hledající sex. Právě tyto webové stránky sdružují lidi s jediným cílem. Najít si člověka na nezávazný sexuální vztah. Diskrétně, jednoduše a bez závazků.

Online seznamka tohoto typu umožňuje i vyhledávat protějšek dle zadaných kritérií a tak si přímo najít partnera svých snů. Kdo víc, třeba z toho jednou bude životní láska?

Výborným typem takové seznamky je Avantyry.cz, kde najdete svůj protějšek mezi tisíci lidmi hledající se stejným cílem. Denně se zde seznamují lidé, kteří si přejí zažít vášnivé dobrodružství a nepoznané touhy. Avantyry.cz jsou bezpečné, diskrétní a bez jakýchkoliv dalších závazků.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.