Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Soutěže

Soutěže na internetu! Pojďme si udělat veselejší Vánoce

Soutěže na internetu! Pojďme si udělat veselejší Vánoce

Vánoce lidem přinesou zajisté spoustu radosti ze společně trávených chvilek s rodinou, ale tomu všemu bude předcházet také spousta starostí. Každá matka v domácnosti bude momentálně přemýšlet nejčastěji nad tím, kdy stihne uklidit, navařit, jaké všechny druhy cukroví letos napeče, a samozřejmě také nad tím, komu jaký dárek k Vánocům pořídí. I přes to, jak jednoduše tato otázka vypadá, opak je pravdou. Spousta lidí tápe, nejen maminek, co svým milovaným zabalit pod stromeček.

Čas Vánoc využívají samozřejmě i nejrůznější firmy v rámci své marketingové kampaně. Z toho důvodu se to všude hemží nabídkami slev a soutěží. Všechno se to na nás valí z reklamních letáků, z televizních spotů, z rozhlasů v obchodních centrech a i všude z internetu.

Nemusí se nutně jednat pouze o nákup produktů a následnou možnost zapojit se do soutěže, neboli spotřebitelskou soutěží. Na internetu se lze zúčastnit například tipovacích otázek, nebo soutěží, kdy odpovídáte na dotazy firem, přičemž musíte najít odpověď na jejich internetových stránkách.

Spoustu lidí teď napadne, že se jedná jistě o podvod. Však kdo by v dnešní době dal pár stokorun, natož tisícikorun někomu jen za to, že se zúčastní v jeho soutěži?! Nebo nějakou jinou hodnotnou cenu?! Pokud i vy jste nad tím takto přemýšleli, děláte chybu.

Musíte se zamyslet nad tím, jakou si tou soutěží dělá firma reklamu. I přes to, že budete soutěžit bez předchozího nákupu produktů samotné firmy, tak se o ní dozvíte nějaké informace, zjistíte, že firma se pohybuje v té či oné oblasti trhu a také budete mít povědomí o jejich výrobcích. To už je bod pro firmu. Protože jednou přijde čas, kdy zrovna budete hledat jeden z jimi nabízených produktů, v tu chvíli si na ně vzpomenete a také u nich nakoupíte. V tom to celé vězí.

1) Myslím, že s počítačem a internetem umí dnes již každý. Pokud máte navíc účet na Facebook stránce (www.facebook.com), můžete využít plno soutěží zde. Často tam probíhají soutěže, kde získáváte tzv. LIKE (LÍBÍ SE MI) na svoji fotku, výtvor, či komentář. Toto musím ocenit, protože sami vidíte, kdo vyhraje podle počtu takto nasbíraných hlasů. Nejedná se pouze o náhodu losu, či vygenerovaného vítěze počítačem. Možná i díky tomu poté soutěž působí důvěryhodněji, její výsledek můžete sami ovlivnit.

2) Pokud na FAcebook účet nemáte, existuje i spousta stránek s dennodenně novými internetovými soutěži. Zde zmíníme například portál SoutěžPlus se soutěžemi od léty ověřených firem (naleznete ho na stránkách: http://www.soutezplus.cz/s/gvrZCE/). Výhry jsou povětšinou také lákavé, což ostatně zjistíte během jeho první návštěvy. Co na něm oceníte je fakt, že zde vyhraje časem každý, a to díky sbírání bodů do věrnostního programu.

3) Vyhledejte si internetové stránky svých oblíbených produktů (TicTac, Milka, …). Právě tam naleznete často také probíhající soutěže, a to nejen spotřebitelské, ale také například tipovací kvíz, nebo fotosoutěž.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv z variant, doporučuji založit si novou e-mailovou adresu, kterou budete při registracích využívat a na kterou si budete nechávat posílat nové soutěže. Teď už je to jen a jen na vás. Ale každý by měl zkusit štěstí, protože možná na vás nesedne hned při první soutěži, ale věřte, že se jednou unaví..

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.