Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Kultura

Partička v Lucerně

Partička v Lucerně

Dne 2. prosince 2012 si mohli fanoušci čtyřčlenné partičky (Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela a Ondřej Sokol) dopřát speciální vánoční představení této zábavné čtveřice. Lucerna v Praze se naplnila a zájem byl tak obrovský, že partička vystoupila v jeden den rovnou dvakrát. Na oba dva časy byly lístky vyprodané během několika hodin včetně všech balkónů a dokonce i přidané lístky na stání.

Každé představení trvalo 2 hodiny. První začalo v 16 hodin odpoledne, následující pak v 19.30. Atmosféra byla úžasná. Lidé se neustále smáli a bavili se. Partička tedy opět nezklamala. Moderátor a režisér Dano Dangl této improvizační show spolupracoval s diváky, kteří sami vymýšleli témata jednotlivých her. Jako host zde vystoupil známý zpěvák Jaromír Nohavica, který se dokonce sám přidal a ukázal své herecké výkony spolu s partičkou.

Na konci celé show vystoupila skupina Los Rotopedos se svým hitem Moskau. Tato skupina vznikla v roce 2012 z členů Partičky a svůj první song natočila 5. Října 2012. Zde se můžete podívat na první videoklip Los Rotopedos:

Partičku můžete sledovat každé pondělí na Prima Family po 22. hodině. Nicméně televizní vysílání se velmi liší od živého představení. Velmi doporučujeme si tedy najít čas a navštívit některá z vystoupení této zábavné čtveřice, která jsou plánovaná na leden a další měsíce.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.