Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Čtenářky píší, Tajemno

Výklad budoucnosti – ano nebo ne?

Výklad budoucnosti – ano nebo ne?

V poslední době je in chodit ke věštkyním a kartářkám ve víře, že vám pomohou s nějakým těžkým rozhodnutím nebo jak vám budou vycházet plány v příštím měsíci. Troufalí se zeptají na lásku. Naopak často naše drahé polovičky jsou často proti věštění budoucnosti a argumentují to tím, že je to kravina a zbytečně vyhozené peníze. Nemyslím si.

Zkušená kartářka se pozná tak, že vám ji nejen poradí kamarádky, ale často samy vědmy mají internetové stránky. Doporučuji se podívat na internet, jestli je o dotyčné zmínka a jaké jsou ohlasy. Inzeráty v časopisech přes celou stránku jsou sice poutavé, ale nadmíru nespolehlivé. Aby se dalo vůbec správně vyložit, musí být tazatel přítomen.

Je několik druhů výkladů. Karty, kyvadlo, kostky, čajové lístky, křišťálová koule,… Takhle by se dalo pokračovat dlouho, protože věštit se dá prakticky ze všeho. Ve starověku vědmy věštily ze zvířecích kostí nebo z čerstvých zvířecích vnitřností. Dnes už díkybohu takové nechutné výklady nejsou. Ovšem každý výklad je specifický. Například když jdete ke kartářce, měla byste pokládat otázky, na které se neodpovídá pouze ANO a NE. Karty Vám ukážou nejpravděpodobnější možnost, jak se může událost vyvíjet, zatímco kyvadlo Vám může zase odpovědět pouze kladně nebo záporně.

Ač si to neuvědomujeme, svou budoucnost z části ovlivňujeme sami. Můžeme se rozhodnout, že něco prostě neuděláme a tím se vyhneme celé řadě událostí.

Nechat si vykládat často má ale i negativní účinky. V krajních případech se může stát, že už se člověk nebude moci pořádně rozhodnout, aniž by se musel zeptat vědmy.

Takže, vyložit budoucnost si klidně nechte, ale neptejte se, prosím, na malicherné otázky.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.