Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Děti a rodina

Našly jste již ten správný portál pro maminky?

maminetMateřská dovolená je pro mnohé maminky vytouženou dobou, kdy se chtějí věnovat jak své malé ratolesti, tak ale i sobě. A zůstat v kontaktu s okolním světem je rozhodně důležité. Vyhneme se tak stereotypům, negativním myšlenkám a být v kontaktu s lidmi je nutné. Zapomeňte na drahé časopisy, kde se v každém druhém čísle dozvíte již známé informace. Články jsou plné reklam a málo čtivé. Zkuste internet!

Pasivní hledání? Jděte rovnou k cíli

Maminky si potřebují vyměňovat informace, sdílet veškeré novinky a být v obraze o tom, co se děje jak v nejbližším okolí, tak i ve světě. Trávení času na internetu neustálým vyhledáváním a čtením často i nesmyslných věcí je ztrátou času. Jděte rovnou ke konkrétnímu cíli a najděte vše potřebné na jednom místě!

Skvělou volbou jsou weby určené pro maminky! Jedná se o internetové stránky, které jsou zaměřeny pro maminky a ženy v domácnosti s dětmi. Konkrétní informace od konkrétních lidí. Články, které mohou publikovat sami maminky. Výměna osvědčených rad, tipů a triků. Právě takový komunitní web pro maminky je skvělou volbou, kde se dozvědět nové věci, podělit se s ostatními o nové postřehy nebo navázat nové kontakty a přátelství.

Diskuze, bazárek nebo recepty?

Správný web pro maminky by měl obsahovat mnoho konkrétních prvků a funkcí. Určitě by neměla chybět diskuze pro maminky. Skvělé místo pro výměnu nejnovějších poznatků, zkušeností nebo tipů. Diskutovat lze ale i o nových pracích prostředcích, problémech ve vztahu či o osvědčených radách pro pěstování květin nebo shození nadbytečných kil.

Maminky si rády sdělují i zajímavé recepty. Oblíbené recepty by tak neměly být skryty a určitě stojí za to, podělit se o ně s ostatními. Vyzkoušené jídla pro děti nebo na čem si pochutnal zrovna manžel? I to zde může mít své stálé místo.

A samozřejmě je na místě i dětský bazárek. Téměř nový kočárek je škoda vyhodit a v bazaru Vám za něj stejně nic nedají. Proč by nemohl sloužit ještě další mamince? Či se babička netrefila s velikostí oblečení pro drobotu? Šup na takový server a radost lze šířit dál.

Vyzkoušejte Maminet.cz

Na konci takového článku nelze čekat nic jiného, než konkrétní příklad takového serveru pro maminky. Vyzkoušejte tedy například Maminet.cz, kde najdete nejen zmiňované služby, ale i mnohé navíc.

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.