Bydlení a domov

Všude dobře, doma nejlépe. Jak si zařídit krásné bydlení a útulný domov.

Děti a rodina

Děti jsou největší radostí. Kdo je nemá, chce je. Rodina je cennější než všechno bohatství světa.

Krása a móda

Krásná může být každá žena. Ovšem nestačí jen chtít. Je třeba pro to také něco udělat.

Praktické rady

Rady a tipy, které využijete v běžném životě. Ušetřete si práci, čas i peníze.

Sex a vztahy

Sex je kořením života. Jak vycházet s partnerem, jak pracovat na vztazích.

Domů » Krása a móda

Neničte si svůj zevnějšek

Neničte si svůj zevnějšek

Snad každý se chce líbit …ať už kluk či dívka. Zejména pak v adolescenci … Faktem ovšem je, že to mnozí přehánějí …a to hlavně dívky. Ale kluci, kteří drží se „stylem Justin Bieber“ nejsou o moc pozadu.

Ovšem už málokdo si uvědomuje, že neustálým používáním žehliček na vlasy, kulem, fénů apod. si vlasy akorát ničí. A když už si to uvědomí, začnou si na vlasy matlat a patlat plno drahých přípravků a čekají zázraky.

Barvení a žehlení vlasů

Autor obrázku: Hey Christine

Velmi oblíbené je barvení vlasů a vytváření melírů. Neustálými změnami barvy vlasů si je však poškozujete a může tak dojít k jejich polámání, vysušování, ale i k vypadávání. To je pro mnoho dívek děsivá představa – zejména pak u těch, které si na svých vlasech zakládají a nedají na ně dopustit.

Zarážející ovšem je, že i přes skutečnost, že tohle všechno vědí, se dále pouští do nejrůznějších experimentů a nenechají své vlasy na pokoji.

I časté mytí vlasům škodí!

Pokud máte mastné vlasy, či trváte každý den na novém účesu, uvědomte si, že neustálým mytím si vlasy také poškozujete. Je tedy dobré si raději připlatit za kvalitní šampon a dopřát svým vlasům kvalitní péči a výživu, přičemž je dobré si mýt vlasy max. 2 – 3 krát do týdne …

Budete-li si je ovšem mýt každý den a ještě ke všemu nekvalitními přípravky a až bude nejhůř, začnete si na ně nanášet velké vrstvy drahých přípravků, které tomu mají zabránit, už může být pozdě.

S make-upem šetřete

Autor obrázku: Natalie Smith

Zevnějšek není pouze o vlasech …je také o pokožce, přičemž je nejvíce viditelný obličej. Na ten si velká spousta holek mnohdy nanáší centimetrové vrstvy, takže to vypadá spíše jako paštika a jejich „krásu“ lze setřít navlhčeným kapesníčkem. Dívky by si měly uvědomit, že make-up je krásnými neudělá – používají-li make-up k začištění drobných nečistot obličeje, je vše v pořádku …pokud mají ovšem na obličeji make-upovou masku, nelze se bavit o kráse.

Přirozenost nadevše!

Nejenom já, autor tohoto článku, ale jistě i mnozí další kluci a muži bychom chtěli na dívky až apelovat, anebo je možná požádat, aby byli takové, jaké jsou …dříve či později beztak Vyjde Váš pravý vzhled najevo – ale samozřejmě už je jen a jen na Vás, kdy to bude.

Pamatujte si však, že nelíbíte-li se nejoblíbenějšímu klukovi v kolektivu, neznamená to, že na Vás nečeká velká spousta dalších, kteří by za Vás dali cokoliv na světě!

Napsat komentář!

Přidat komentář nebo trackback z vašeho místa. Můžete také odebírat komentáře přes RSS.

Přidávejte příspěvky k tématu. Nepřidávejte spam.

Můžete použít tyto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Tento blog podporuje Gravatar. Pro vytvoření Vašeho profilu se zaregistrujte na Gravatar.